Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Novinky a tlačové správy


Nemocnica v Zlatých Moravciach obmedzuje plánované operácia. Zostáva len urgentná medicína a liečba covidových pacientov

25.11.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce od dnešného dňa poskytuje len neodkladnú ústavnú zdravotnú starostlivosť. Uvedené rozhodnutie reaguje na príkaz Ministra zdravotníctva SR a odráža mimoriadne vážnu situáciu vo vývoji pandémie koronavírusu na celom Slovensku. Znamená to úplné zastavenie plánovanej ,,bielej“ medicíny.

Celý článok


Darcovia krvi pomáhajú zachraňovať životy aj počas pandémie. Nemocnica v Zlatých Moravciach má nové prístroje na odbery krvi

19.11.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce intenzívne spolupracuje s darcami krvi aj počas pandémie koronavírusu. Včerajší odber bol úspešný a na odberové miesto prišli takmer tri desiatky dobrovoľníkov, pre ktorých pomoc pri záchrane života nie je len frázou. Nemocnica si každého jedného darca nesmierne váži. V priebehu novembra tak zlatomoravskí zdravotníci získali 13 litrov najvzácnejšej tekutiny.

Celý článok


Výskyt cukrovky dlhodobo stúpa, môže za to zlý životný štýl

15.11.2021

Cukrovka, teda diabetes mellitus, je ochorenie rozmanitého pôvodu, pre ktoré je príznačné dlhodobé zvýšenie glukózy v krvi s poruchou látkovej premeny cukrov, tukov a bielkovín. Je spôsobená poruchou vylučovania inzulínu, pôsobenia inzulínu alebo oboch porúch súčasne. S cieľom zvýšiť povedomie o tejto chorobe a o prevencii bol 14. november vyhlásený za Svetový deň diabetu.

Celý článok


Nemocnica v Zlatých Moravciach má nové prístroje na diagnostiku

8.11.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce v posledných dňoch dostala do svojej výbavy nové diagnostické prístroje, ktoré výrazným spôsobom prispejú k skvalitneniu poskytovaných zdravotníckych služieb. Nemocnica má nový pojazdný RTG prístroj a celotelový sonograf. Prístroje zakúpila nemocnica v rámci projektu spolufinancovaného z fondov EÚ pod názvom: „Posilnenie materiálno-technických kapacít Nemocnice AGEL Zlaté Moravce v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19“ v celkovej hodnote 200 tisíc EUR a využili ich už prví pacienti.

Celý článok


Nemocnica v Zlatých Moravciach má dva nové sterilizátory

2.11.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce má vo svojej výbave dva úplne nové sterilizátory. Tieto nové zariadenia sa podarilo získať vďaka spolufinancovaniu z eurofondov. Slúžiť budú v operačných sálach nemocnice.

Celý článok


Nemocnica v Zlatých Moravciach už očkuje treťou dávkou vakcíny proti koronavírusu

22.10.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa dnešným dňom zaradila medzi tie zdravotnícke zariadenia, ktoré pokračujú v očkovaní proti koronavírusu treťou dávkou vakcíny. Prioritu v zmysle nariadení Ministerstva zdravotníctva SR majú imunokompromitovaní pacienti.

Celý článok


V zlatomoraveckej nemocnici zasadili lipu vďačnosti pre zdravotníkov

21.10.2021

V areáli Nemocnice AGEL Zlaté Moravce pribudla originálna lipa vďačnosti pre zdravotníkov. Unikátny projekt vznikol z podnetu prezidentky Regionálnej komory sestier a pôrodných asistentiek Zlaté Moravce a okrem nemocnice sa na ňom podieľali aj Štátne lesy Topoľčianky, ktoré poskytli sadenicu lipy malolistej.

Celý článok


Oddelenie dlhodobo chorých sa za dva roky prevádzky stalo nosným oddelením zlatomoravskej nemocnice. Hospitalizovali tu takmer 540 pacientov

14.10.2021

Takmer 540 hospitalizovaných pacientov, viac ako 7000 lôžkodní, spokojnosť pacientov, že nemusia chodiť ďaleko od svojho bydliska a že sa zdravotníci o nich adekvátne postarajú. Po dvoch rokoch od spustenia činnosti Oddelenia dlhodobo chorých v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce pacienti jednoznačne uvádzajú, že je pre región obrovským prínosom. A toto rozhodnutie výrazne zdvihlo aj úroveň a kvalitu zlatomoraveckej nemocnice.

Celý článok


Dobrovoľníci darovali v zlatomoraveckej nemocnici viac ako 13 litrov krvi

29.9.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce mala v posledných mesiacoch nedostatok krvi, preto sa dnes, 29. septembra, uskutočnilo v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno ďalšie darovanie najvzácnejšej tekutiny. Aj napriek zhoršujúcej sa pandemickej situácii, pri dodržaní prísnych opatrení, sa podarilo od darcov získať vyše 13 litrov krvi.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce má nové polohovateľné lôžka. Spĺňajú prísne európske normy a sú prínosom pre pacienta aj personál

28.9.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce má pre svojich pacientov desať nových lôžok. Ide o najmodernejšie polohovateľné postele s antidekubitnými matracmi, ktoré budú slúžiť pacientom na oddelení dlhodobo chorých. Celková investícia do nového zariadenia predstavuje takmer 16 tisíc EUR a nemocnica lôžka zaplatila z vlastných zdrojov.

Celý článok


Sympozium AGEL podpořilo elektronizaci zdravotnictví

24.9.2021, AGEL SK

Přes 600 zaregistrovaných účastníků si nenechalo 22. a 23. září ujít XIV. Sympozium AGEL, které se po roční nucené přestávce opět konalo v NH Collection Olomouc Congress hotelu. Odborníci z Česka, Slovenska i Izraele se zde věnovali hlavním třem tématům - biologické léčbě napříč obory, stále aktuálnější elektronizaci zdravotnictví a doplňkovému zdravotnímu pojištění.

Celý článok


Sympozium AGEL podpořilo elektronizaci zdravotnictví. Důležité je, aby se do systému zapojili všichni poskytovatelé zdravotnické péče

24.9.2021, AGEL SK

Jedním z hlavních témat XIV. Sympozia AGEL v Olomouci byla elektronizace zdravotnictví. Panelová diskuze k tomuto tématu se uskutečnila za účasti předních odborníků z Čech, Slovenska a Izraele. Diskutující se shodli, že zásadním předpokladem efektivity elektronizace zdravotnictví je především její realizace s co největším počtem zařízení v sektoru s připojením na jednotný modul s otevřenými, ale zabezpečenými daty pro zúčastněné.

Celý článok


Pacientům s chronickými střevními záněty pomáhají v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice úspěšně pomocí biologické léčby

24.9.2021, AGEL SK

Pacientům s Crohnovou chorobou a ulcerózní kolitidou, u kterých jiná léčba nezabírá, nabízejí zdravotníci v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice již od roku 2005 moderní cílenou biologickou léčbu. Výhodou této medikace je přitom nejen fakt, že pomáhá pacientům s těžkým průběhem nemoci, u kterých navíc běžné metody nezabraly, ale také dlouhodobá remise, tedy období bez projevů nemoci. Kolik pacientů již této léčby využilo a od jakých obtíží nejčastěji ulevuje, to prozradila MUDr. Barbora Pipek z Centra péče o zažívací trakt Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice. Biologická léčba byla hlavním medicínským tématem 14. ročníku odborné konference Sympozium AGEL, která proběhla 22. a 23. září 2021 v NH Collection Olomouc Congress hotelu.

Celý článok


Biologickou léčbu aplikují lékaři v Nemocnici AGEL Nový Jičín stále většímu počtu onkologických pacientů. Cílená terapie léčí již také rakovinu plic

23.9.2021, AGEL SK

Cílená (biologická) léčba je letošním hlavním medicínským tématem XIV. Sympozia AGEL, které se 22. a 23. září koná v Olomouci. Již řadu let ji úspěšně využívají k léčbě svých pacientů specialisté z Komplexního onkologického centra Nemocnice AGEL Nový Jičín - nejčastěji u zhoubných karci-nomů prsu, konečníku, maligního melanomu, nádorů ledvin, vaječníku, tlustého střeva a prostaty. „Dostupnost cílené terapie je v České republice vyšší než v řadě západních zemí,” konstatuje doc. MUDr. David Vrána, Ph.D., vedoucí KOC Nemocnice AGEL Nový Jičín, kde lékaři cílenou léčbu od roku 2015 využili již u téměř 5 tisíc osob a jen letos se dostala k více než 800 onkologickým pacientům.

Celý článok


K rozjezdu doplňkového zdravotního pojištění musí být politická vůle, shodli se experti na XIV. Sympoziu AGEL

23.9.2021, AGEL SK

Na XIV. Sympoziu AGEL konaném 22. a 23. září v Olomouci patřil úvodní program problematice doplňkového zdravotního pojištění. Často skloňované téma se může stát v budoucnu novým zdrojem financování zdravotní péče v Česku i na Slovensku, v současné době mají k němu ale obě země daleko. Shodli se na tom experti v panelové diskuzi, ve které nechyběli zástupci soukromého zdravotnické sektoru, ministerstva zdravotnictví ani největších zdravotních pojišťoven.

Celý článok


V Olomouci se po roční přestávce koná prestižní XIV. Sympozium AGEL. Hlavním zdravotnickým tématem bude biologická léčba

21.9.2021, AGEL SK

Po roční nucené přestávce se ve dnech 22. - 23. září 2021 uskuteční v kongresovém hotelu NH Collection Olomouc Congress jedna z nejvýznamnějších zdravotnických konferencí v zemi - XIV. Sympozium AGEL 2021. Prestižní odborná akce je v současné době velkou výzvou jak pro organizátory, tak pro odborníky z oblasti zdravotnictví. Navzdory ztíženým podmínkám je potvrzených přes 600 účastníků včetně významných zahraničních odborníků z Izraele.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce oddnes zakázala návštevy pacientov

21.9.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce oddnes zakázala návštevy pacientov na lôžkových oddeleniach. Rozhodnutie vedenia súvisí s aktuálnou situáciou v Nitrianskom kraji, kde nielenže pribúdajú pacienti pozitívne testovaní na koronavírus, ale predovšetkým sa výrazne zvýšil počet akútnych respiračných ochorení, hlavne chrípky.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce vytvorila nové lôžka pre pacientov, ktorí vyžadujú intenzívnu rehabilitáciu

17.9.2021

Nemocnica AGEL Moravce od septembra prevádzkuje desať lôžok pre pacientov, ktorých zdravotný stav si vyžaduje hospitalizáciu a intenzívnu fyziatricko-rehabilitačnú starostlivosť. Zdravotná poisťovňa UNION ako prvá vyšla v ústrety a promptne tak reagovala na dopyt pacientov v regióne. S ďalšími dvomi poisťovňami nemocnica rokuje.

Celý článok


Jedenásty september je Svetovým dňom prvej pomoci. Akákoľvek pomoc je lepšia ako žiadna

10.9.2021

Viete čo robiť v prípade, že budete musieť poskytnúť prvú pomoc? Primárka Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny MUDr. Jarmila Dekrétová z Nemocnice AGEL Zlaté Moravce nám zásady prvej pomoci zhrnula.

Celý článok


Za rok činnosti diabetologickej ambulancie v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce ošetrili takmer 820 pacientov

6.9.2021

Prvý rok činnosti má za sebou ambulancia diabetológie, látkovej premeny a výživy Nemocnice AGEL Zlaté Moravce, ktorá začala pre pacientov fungovať od 1. septembra 2020. Tri dni v týždni špecialisti poskytujú starostlivosť pacientom zo širokej spádovej oblasti. Ako hovoria výsledky po roku prevádzky, ambulancia je značne vyťažená a pacienti jej existenciu veľmi uvítali.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce spolupracuje so samosprávami Na tretiu vlnu pandémie je pripravená

30.8.2021

Ako je Nemocnica AGEL Zlaté Moravce pripravená na fungovanie počas núdzového stavu a spoluprácu so všetkými zložkami? Odpovede na tieto otázky riešilo na spoločnom stretnutí vedenie nemocnice, primátor mesta, zástupcovia odborných útvarov Zlatých Moraviec a okolitých obcí, ktoré zorganizoval Okresný úrad Zlaté Moravce. Nemocnica nechce nechať nič na náhodu a snaží sa zodpovedne pripraviť na všetky možné scenáre prípadnej tretej vlny pandémie.

Celý článok


V zlatomoraveckej nemocnici sa mení prevádzkový čas mobilného odberového miesta

25.8.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce od pondelka 16. augusta testuje verejnosť aj antigénovými testami za manipulačný poplatok 5 EUR, avšak od soboty 28. augusta sa mení prevádzkový čas MOM počas víkendov a sviatkov. V zmysle nariadenia ministerstva zdravotníctva je zlatomoravecká nemocnica jednou zo sedem desiatok tých zdravotníckych zariadení, ktoré opätovne ponúkajú pre verejnosť antigénové testy nielen komerčného charakteru.

Celý článok


Kritický nedostatok krvi pomohli dobrovoľníci v zlatomoraveckej nemocnici znížiť, darovali jej viac ako 7 litrov

19.8.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce apelovala na darcov, že aj v tomto období pacienti potrebujú vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. Preto sa včera, 18. augusta, uskutočnilo v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno ďalšie darovanie krvi, ktoré bolo taktiež mimoriadne úspešné.

Celý článok


Dve sestry zlatomoraveckej nemocnice ocenili „Bielym srdcom“

16.8.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce v spolupráci s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek ocenili v rámci slávnostného seminára prestížnou cenou „Biele srdce" dve zdravotné sestry z nemocnice. Jarmila Barátová a Mária Laktišová sú nemocnici a pacientom verné tri desiatky rokov. Ocenenie si vyslúžili najmä za ich pomoc a nasadenie počas pandémie covidu.

Celý článok


V zlatomoraveckej nemocnici začínajú testovať antigénovými testami za manipulačný poplatok 5 EUR

13.8.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce začne od pondelka 16. augusta testovať verejnosť aj antigénovými testami za manipulačný poplatok 5 EUR, a to 7 dní v týždni, 8 hodín denne. V zmysle nariadenia ministerstva zdravotníctva je zlatomoravecká nemocnica jednou zo sedem desiatok tých zdravotníckych zariadení, ktoré opätovne ponúkajú pre verejnosť antigénové testy nielen komerčného charakteru.

Celý článok


Zdravotníctvo potrebuje krv. V zlatomoraveckej nemocnici sa uskutoční ďalšie darovanie

12.8.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce aj v lete potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv, zvýšená potreba krvi súvisí aj s rozbehnutými operačnými zákrokmi. Po predošlých mimoriadne úspešných darovaniach sa ďalšie uskutoční v stredu 18. augusta od 7:30 do 10:00 hodiny v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno. Dobrovoľníci môžu prísť do budovy laboratórií bez prihlásenia.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce zaznamenali zvýšený záujem o testovanie detí proti koronavírusu

10.8.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce zaznamenala počas leta enormný záujem o testovanie proti koronavírusu najmä u detí a tínedžerov. Dôvodom je hlavne prechod osôb cez hranice a tiež povinnosť mať test ak deti idú do detských táborov. Nemocnica má organizáciu a logistiku testovania zvládnutú, testovanie je napriek veľkému počtu žiadateľov bezproblémové.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce sa dnes uskutočnilo ďalšie úspešné darovanie krvi

22.7.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce avizovala, že potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv a zorganizovala v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno odber, ktorý sa uskutočnil dnes ráno. Napriek tomu, že je dovolenkové obdobie, darcovia krvi nezostali k výzve na darovanie krvi ľahostajní.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce sa dnes uskutočnilo ďalšie úspešné darovanie krvi

23.6.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce avizovala, že potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. Dnes v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno zorganizovala ďalší úspešný odber krvi, pacienti tak v prípade potreby budú mať krv k dispozícii.

Celý článok


Bezplatné antigénové testovanie pri zlatomoraveckej nemocnici končí

22.6.2021

Bezplatné antigénové testovanie v mobilnom odberovom mieste v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce bude od zajtra, 23. júna 2021, zrušené.

Celý článok


V zlatomoraveckej nemocnici sa uskutoční ďalšie darovanie krvi

21.6.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce aj v tomto období potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. Po májovom mimoriadne úspešnom darovaní sa aj 23. júna 2021 v budove laboratórií uskutoční v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno ďalšie darovanie.

Celý článok


Námestníčka zo zlatomoravskej nemocnici o pandémii koronavírusu: „Neraz som siahala na dno svojich síl“

16.6.2021

Po 34 rokoch práce v nemocnici prijala funkciu námestníčky práve počas pandémie koronavírusu. Celý režim práce sa potom kvôli covidu úplne zmenil. Vlastne až po roku nasadenia v prvej línii v boji s koronavírusom a až na prvé výročie svojho pôsobenia vo funkcii námestníčky sa Beáta Králiková z Nemocnice AGEL Zlaté Moravce dostáva k normálnemu výkonu svojej práce. Ako sa ma hovorí, všetci zdravotníci si zaslúžia obdiv, úctu a poďakovanie za to, čo dokázali.

Celý článok


Zdravotníci Nemocnice AGEL Zlaté Moravce si prevzali ocenenie primátora

10.6.2021

Zdravotníci Nemocnice AGEL Zlaté Moravce počas oboch vĺn pandémie koronavírusu prejavili obrovskú oddanosť svojmu povolaniu, s obdivuhodnou trpezlivosťou, nasadením, ochotou a aj sebazaprením pomáhali v prvej línii, aby pomohli pacientom, ktorí boli v nemocnici hospitalizovaní s koronavírusom. Všetci zdravotníci si zaslúžia obdiv, úctu a poďakovanie za prácu, ktorú odviedli. Z kategórie lekár, sestra a iný pracovník v zdravotníctve boli vybraní zdravotníci, ktorí si včera prevzali ocenenie z rúk primátor Zlatých Moraviec.

Celý článok


„Som tvoja krv, zachránim ti život“. V zlatomoraveckej nemocnici dnes daroval krv rekordný počet dobrovoľníkov

25.5.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce aj v tomto období potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. Dnes, 25. mája, sa v budove laboratórií uskutočnilo v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno prvé darovanie krvi v tomto roku, čím sa spustil projekt s názvom ,,Som tvoja krv, zachránim ti život“. Toto darovanie krvi bolo mimoriadne úspešné, dobrovoľníkov bolo rekordných 59.

Celý článok


„Som tvoja krv, zachránim ti život“ Zlatomoravecká nemocnica potrebuje najvzácnejšiu tekutinu a predstavuje nový projekt

18.5.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce aj v tomto období potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. V minulom roku sa v priestoroch nemocnice uskutočnili mimoriadne úspešné darovania krvi, preto sa vedenie nemocnice v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno rozhodlo túto udalosť opäť zopakovať a pomáhať tak záchrane ľudských životov. Najbližší odber sa uskutoční v utorok 25. mája.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce povolila návštevy pacientov

17.5.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce od dnešného dňa povolila návštevy pacientov. Každý z príbuzných však musí dodržať stanovené pravidlá. Návštevy umožnila zlepšená pandemická situácia a nové usmernenie ministerstva zdravotníctva.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce už realizuje plánované operácie

29.4.2021

Pandemická situácia to umožnila, a tak Nemocnica AGEL Zlaté Moravce už realizuje aj plánované operácie pacientov, ktorí nespadali do urgentnej operatívy a počas II. vlny pandémie museli ich operácie počkať. Operácie sa realizujú za prísnych protiepidemických opatrení, aby riziko nákazy koronavírusom bolo znížené na minimum. Nemocnica naďalej očkuje registrovaných záujemcov, posledné týždne však len ľudí 2. dávkou vakcíny vzhľadom na nedostatok vakcín.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce spúšťa plánované operácie

23.4.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce už niekoľko týždňov hlási zásadné zlepšenie pandemickej situácie. To znamená pozitívne informácie nielen pre pacientov s koronavírusom, ale aj pre ostatných pacientov, ktorí dlhé mesiace čakajú na svoje operácie, ktoré museli pre pandémiu počkať. Nemocnica teda v zmysle usmernenia Ministerstva zdravotníctva SR spúšťa plánované operácie, tento proces však bude postupný a začína sa jednoduchšími operáciami.

Celý článok


Na antigénové vyšetrenie sa ku nám môžete objednať online, z pohodlia domova

19.4.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce prostredníctvom Národného centra zdravotníckych informácií dnešným dňom spúšťa online registráciu na antigénové vyšetrenie pre občanov, ktorí majú podozrenie na ochorenie novým koronavírusom, alebo ktorí boli v kontakte s pozitívne testovanou osobou.

Celý článok


S hemofíliou sa človek narodí, ochorenie sa však prejavuje iba u mužov

19.4.2021

Je nenápadná, ale môže byť zákerná. Hemofília. Genetické ochorenie krvi, ktoré sa prejavuje len u mužov. Uplynulý víkend sme si pripomenuli Svetový deň hemofílie, ktorý sa každý rok oslavuje na počesť zakladateľa Svetovej federácie hemofílie Franka Shnabela. Aj v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce majú s pacientami s hemofíliou bohaté skúsenosti.

Celý článok


Spisovateľ sa Nemocnici AGEL Zlaté Moravce za očkovanie poďakoval originálnym darčekom

6.4.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce a jej vakcinačné miesto zaznamenali v posledných týždňoch mnoho poďakovaní od spokojných ľudí, ktorí v nemocnici absolvovali očkovanie proti koronavírusu. V rodinnej atmosfére menšieho miesta si pochvaľujú najmä ochotu, ústretovosť, bezproblémovosť a skvelú organizáciu. Každé poďakovanie zdravotníkov v neľahkej dobe poteší a povzbudí, jedno z nich však bolo originálne. Spisovateľ a historik Miroslav Pius venoval nemocnici a jej zdravotníkom z vďačnosti svoju knihu „Z detstva neujdeš.“

Celý článok


Ako bude fungovať Nemocnica AGEL Zlaté Moravce počas Veľkonočných sviatkov?

31.3.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa s blížiacimi Veľkonočnými sviatkami pripravuje na fungovanie v štandardnom režime ako v dňoch pracovného voľna. Pacientov, ktorým to dovoľuje zdravotný stav, prepustia do domáceho liečenie a tí môžu sviatky stráviť so svojimi príbuznými. Pracovný čas v mobilnom odberom mieste bude skrátený a vakcinačné centrum bude štyri dni zatvorené.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce zaznamenala výrazné zlepšenie pandemickej situácie

24.3.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce zaznamenala v uplynulých dňoch zlepšenie vývoja pandemickej situácie. Počet pacientov s koronavírusom klesol a aj v regióne je cítiť pokles počtu nových prípadov. Zlepšila sa aj situácia s covid pozitívnymi zdravotníkmi, je to zrejme už pozitívny efekt očkovania.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa stala vakcinačným miestom

11.3.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa stala oficiálnym vakcinačným miestom. Pre veľký záujem verejnosti o očkovanie proti koronavírusu a plne obsadené kapacity v okolitých centrách v regióne, Nemocnica AGEL Zlaté Moravce promptne zareagovala a od dnešného dňa realizuje očkovanie verejnosti proti koronavírusu.

Celý článok


Aj Nemocnica AGEL Zlaté Moravce si dnes pripomenula medzinárodný deň žien

8.3.2021

Keďže dnešný výnimočný deň patrí ženám na svoje kolegyne dnes nezabudlo ani vedenie zlatomoraveckej nemocnice.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce potrebuje trikrát viac kyslíka ako v lete pre pacientov s koronavírusom

26.2.2021

Aktuálna pandemická situácia si vyžiadala aj úplne inú logistiku a objednávanie zásob kyslíka pre nemocnice. Výrazne stúpla jeho každodenná spotreba, a to najmä pre pacientov s koronavírusom. Rovnaký trend zaznamenala aj Nemocnica AGEL Zlaté Moravce, ktorej spotreba kyslíka stúpla oproti letu 2020 viac ako trojnásobne. Vedenie nemocnice robí všetko preto, aby zásoby kyslíka pre pacientov boli dostatočné a jeho dodávka bezproblémová.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce za minulý rok realizovala na röntgenológii takmer 10 000 vyšetrení pacientov

19.2.2021

Bez ohľadu na aktuálnu pandemickú situáciu patrí medzi najvyťaženejšie oddelenia Nemocnice AGEL Zlaté Moravce röntgenológia. Potreba akútnych vyšetrení za pomoci najmodernejšieho prístroja je vo dne i v noci a lekári si diagnostiku bez neho dnes už nevedia ani predstaviť. RTG vyšetrenie je štandardná, základná a najrozšírenejšia neinvazívna diagnostická metóda.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce rozšírila prevádzku mobilného odberového miesta

16.2.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce kvôli veľkému záujmu verejnosti rozšírila prevádzkové hodiny mobilného odberového miesta. Vedenie nemocnice vyšlo v ústrety záujemcom o testovanie a mobilné odberové miesto bude v prevádzke v pracovných dňoch a v sobotu v osem hodín.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce pandemickú situáciu zatiaľ zvláda

2.2.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce má situáciu s vývojom pandémie koronavírusu pod kontrolou. Napriek ťažkej pandemickej situácii v celom regióne nemocnica dokáže zabezpečiť starostlivosť o covidových, ale aj necovidových pacientov. Priebežne sa dokončuje očkovanie zamestnancov, ktorí o vakcináciu prejavili záujem a nemocnica chystá aj rozšírenie služieb mobilného odberového miesta.

Celý článok


Zlatomoravecká nemocnica získala 1. miesto v rebríčku Index transparentnosti 2020

25.1.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa neustále snaží zlepšovať poskytovanú zdravotnú starostlivosť a zvyšovať kvalitu svojich služieb, čoho dôkazom je aj umiestnenie v rebríčku Transparency International. Zostavili vyhodnotenie Indexu transparentnosti za rok 2020 a zlatomoravecká nemocnica sa v ňom v kategórii súkromných nemocníc umiestnila na prvom mieste.

Celý článok


Viac ako 70 darcov a 33 litrov krvi, taká je bilancia darovania krvi v zlatomoraveckej nemocnici za minulý rok

19.1.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce a jej oddelenie Hematológie síce fungujú momentálne ako krvný sklad, ale v roku 2020 v rámci spolupráce s Nemocnicou AGEL Komárno umožnila dobrovoľníkom štyrikrát darovať krv priamo v nemocnici

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce včera začala s očkovaním svojich zdravotníkov proti koronavírusu covid-19. Prvými zaočkovanými boli zdravotníci v prvej línii, ostatní zdravotníci, ako aj nezdravotnícki pracovníci , ktorí prichádzajú do kontaktu s COVID pacientami . Celkovo absolvovalo očkovanie 25 zamestnancov nemocnice

8.1.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce včera začala s očkovaním svojich zdravotníkov proti koronavírusu covid-19. Prvými zaočkovanými boli zdravotníci v prvej línii, ostatní zdravotníci, ako aj nezdravotnícki pracovníci , ktorí prichádzajú do kontaktu s COVID pacientami . Celkovo absolvovalo očkovanie 25 zamestnancov nemocnice.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce reprofilizovala ďalšie lôžka pre covidových pacientov

4.1.2021

-Nemocnica AGEL Zlaté Moravce zvládla ťažkú pandemickú situáciu počas vianočných sviatkov. Vedeniu nemocnice sa podarilo vďaka viacerým organizačným opatreniam udržať chod nemocnice. Keďže situácia v regióne sa neustále zhoršuje, na základe príkazu ministra zdravotníctva nemocnica vyčlenila ďalšie lôžka pre pacientov s koronavírusom.

Celý článok


Za rok činnosti je poradňa chronických rán a stómií v Nemocnici AGEL Zlaté stále viac vyhľadávanou pacientmi

21.12.2020

Rok činnosti a veľký záujem zo strany pacientov aj rodinných príslušníkov. To je bilancia ročnej prevádzky poradne chronických rán a stómií v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce. Zriadenie poradne bolo reakciou vedenia nemocnice na dopyt verejnosti po tejto službe a prispelo k skvalitneniu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Celý článok


Novootvorená diabetologická ambulancia v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce zaznamenala u pacientov obrovský ohlas

9.12.2020

Ambulancia diabetológie, porúch látkovej premeny a výživy funguje v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce len tri mesiace a už zaznamenala obrovský ohlas a záujem zo strany pacientov. Za pár týždňov ich bolo takmer 500, a to zatiaľ ambulancia funguje len tri dni v týždni. Hlavne pacienti s cukrovkou majú po rokoch špecialistu aj v zlatomoraveckej nemocnici.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce aktuálnu pandemickú situáciu zvláda

4.12.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce, vzhľadom na súčasnú II. vlnu pandémie koronavírusu hneď od začiatku promptne zareagovala a prijala viaceré organizačné opatrenia. Vďaka nim sa darí chod nemocnice udržať a čo je potešiteľné, v posledných dňoch nemocnica zaznamenala výrazné zlepšenie aktuálneho stavu.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce zrekonštruovala Jednotku intenzívnej starostlivosti

3.12.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce dokončila rekonštrukciu jednotky intenzívnej starostlivosti oddelenia vnútorného lekárstva. Jej výsledkom sú moderné priestory, nové technologické vybavenie a nový komfort tak pre pacientov, ako aj pre personál, ktorý sa o pacientov stará. Rekonštrukciu v hodnote 10 tisíc EUR financovala samotná nemocnica z vlastných zdrojov.

Celý článok


V zlatomoraveckej nemocnici je možné sa dať bezplatne otestovať

25.11.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce zriadila od 16. novembra 2020 mobilné odberové miesto na bezplatné testovanie širokej verejnosti. Už prvé dni jeho prevádzky ukázali záujem verejnosti o testovanie. Nemocnica aj naďalej poskytuje aj možnosť testovania PCR testami tak pre pacientov s covid pasom, ako aj samoplatcov.

Celý článok


V Nemocnici AGEL Zlaté Moravce otestovali počas víkendu 200 ľudí

9.11.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa opäť počas víkendu zapojila do celoplošného testovania obyvateľov na koronavírus COVID-19. Za dva dni celkovo zdravotníci odobrali vzorky viac ako 200 testovaným. Nemocnica AGEL Zlaté Moravce testovala v piatok a v sobotu samoplatcov metódou PCR a tiež zamestnancov a pacientov antigénovými testami.

Celý článok


V zlatomoraveckej nemocnici otestovali počas víkendu 441 ľudí. Výborná organizácia, únava, ale ochota a profesionálny prístup zdravotníkov

2.11.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa počas víkendu zapojila do celoplošného testovania obyvateľov na koronavírus COVID-19. Za dva dni celkovo odobrali zdravotníci vzorky 441 testovaným, z nich 7 bolo pozitívnych a museli nastúpiť na povinnú karanténu. Nemocnica testovala všetkých pacientov, zamestnancov nemocnice a ich najbližších rodinných príbuzných. Ďalších 50 zdravotníkov podali pomocnú ruku ako členovia odberových tímov v zlatomoraveckom regióne

Celý článok


Zdravie máme vo vlastných rukách

15.10.2020

Umývanie rúk patrí medzi základné hygienické návyky, ktoré by každý z nás mal dodržiavať. Práve dnešný deň, 15. október, je Svetovým dňom umývania rúk a jeho cieľom je poukázať na to, že práve tento jednoduchý úkon je veľmi dôležitý pri prevencii rôznych infekčných chorôb.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce posilnila triáž pri vstupe do nemocnice. Zdravotníkom pomáhajú aj príslušníci Armády SR

15.10.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce, vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu, promptne zareagovala a od 14. októbra spustila nový systém triáže – triedenia pacientov, ktorí prichádzajú do nemocnice. Na vstupe do nemocnice pomáhajú v čase od 6.00 hod do 22.00 hod príslušníci Ozbrojených síl SR.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce zlúčila oddelenia JIS a OAIM

6.10.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce v rámci zvyšovania a zabezpečovania kvality bezpečnosti poskytovanej zdravotnej starostlivosti pristúpila k zlúčeniu Jednotky intenzívnej starostlivosti a Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny. Táto organizačná zmena pomôže nemocnici, personálu, ale najmä pacientom.

Celý článok


Oznam o objednávaní pacientov

5.10.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce oznamuje svojim klientom nasledovné:

Celý článok


V zlatomoraveckej nemocnici dnes oslavujú lekári ,,svoj deň“

1.10.2020

Sú tu pre nás vtedy, keď sme chorí a je nám najťažšie. Obetavo sa o nás starajú a robia všetko možné aj nemožné, aby nám, pacientom, pomohli a aby nám uľavili. Ich práca je mimoriadne náročná, vyžaduje si stopercentné sústredenie, profesionalitu, ale aj veľkú mieru ľudskosti. Byť lekárom je celoživotné poslanie a práve im patrí dnešný Medzinárodný deň lekárov. V Nemocnici AGEL Zlaté Moravce pracuje 24 lekárov, ktorí sa denne starajú o to najdôležitejšie, čo máme – o naše zdravie.

Celý článok


Zlaté Moravce majú laureátku ocenenia Biele srdce. Marta Rebová sa o pacientov starala 46 rokov

28.9.2020

Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek zorganizovala už po 13. krát výnimočné podujatie, ktoré bolo o sestrách a pre sestry. Všetky obetavé mamy, manželky, sestry, priateľky, jednoducho nezastupiteľné a mimoriadne dôležité nežné predstaviteľky zdravotníctva, prvé a posledné osoby, s ktorými sa pacient v nemocnici stretáva, sa stretli pri príležitosti Medzinárodného roku sestry a pôrodnej asistentky. Nevyhnutnou súčasťou zdravotníctva sú od nepamäti, no posledné roky a hlavne posledné mesiace ukázali, prečo sa na ich prácu pozeráme s ešte väčším rešpektom. Uznanie a obdiv za svoje nasadenie, trpezlivosť, obetavosť a nezlomnú vôľu pomáhať za každých okolností pacientom si preto právom zaslúžia.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce potrebuje aj naďalej najvzácnejšiu tekutinu

24.9.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce aj v tomto období potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. V letných mesiacoch sa v priestoroch nemocnice uskutočnili dve mimoriadne úspešné darovania krvi, preto sa vedenie nemocnice v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno rozhodlo túto udalosť opäť zopakovať a pomáhať tak záchrane ľudských životov zopakovať. Najbližší odber sa uskutoční v utorok 29. septembra.

Celý článok


Plánovaný odber krvi

21.9.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL oznamuje všetkým darcom krvi, že dňa 29 septembra 2020 v budove laboratórnej medicíny usporiada plánovaný odber krvi.

Celý článok


Nemocnica AGEL Zlaté Moravce otvára novú diabetologickú ambulanciu

14.9.2020

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce, pripravila pre svojich pacientov novinku. Od polovice septembra 2020 rozširuje poskytovanie zdravotnej starostlivosti o úplne novú ambulanciu diabetológie, poruchy látkovej premeny a výživy. Cieľom bolo vyjsť v ústrety širokej skupine obyvateľov, ktorí si zriadenie ambulancie dlhšiu dobu žiadali, ako aj zvýšiť kvalitu poskytovaných služieb pre spádovú oblasť cca 40 tisíc obyvateľov.

Celý článok


8. september je svetovým dňom fyziatrie V Nemocnici Zlaté Moravce má rehabilitácia vyše 60 ročnú tradíciu

9.9.2020

Ôsmy september je Svetovým dňom fyziatrie. Táto oblasť medicíny sa v poslednej dekáde dostala výrazne do popredia, fyzioterapeuti a odborníci na rehabilitáciu zdôrazňujú, aký obrovský pokrok môže dosiahnuť aj pacient v ťažkom stave pri systematickom cvičení pod správnym vedením odborníka. Bohatú históriu a skvelé výsledky má aj Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie/FRO/ Nemocnice AGEL Zlaté Moravce.

Celý článok


Vedúcou sestrou v nemocnici AGEL Zlaté Moravce je muž. V práci sa venuje pacientom, vo voľnom čase novofunlandským psom.

26.8.2020

Pätnásť rokov pomáha svojim pacientom, ktorí si ho pochvaľujú, obľúbený je aj medzi svojimi kolegami. K povolaniu ho priviedla mama, a to napriek tomu, že nie je zdravotníčka. Mal byť z neho ekonóm, ale zlákalo ho ošetrovateľstvo. V Nemocnici AGEL Zlaté Moravce funkciu vedúcej sestry na Oddelení vnútorného lekárstva a dlhodobo chorých, vykonáva muž – Karol Szendrei.

Celý článok


,,Som nesmierne šťastná, keď vidím za nami ten kus cesty, ktorou si naša nemocnica prešla,“ hovorí nová námestníčka zlatomoraveckej nemocnice

20.8.2020

V zlatomoraveckej nemocnici pracuje nepretržite už 34 rokov, od júna tohto roka je námestníčkou pre úsek ošetrovateľskej starostlivosti. Reč je o Mgr. Beáte Králikovej, ktorá nám v rozhovore povedala, čo je pre ňu na práci v zdravotníctve najkrajšie, čo naopak najťažšie a aké sú jej ciele v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce v najbližšom období.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce sa dnes uskutočnilo ďalšie úspešné darovanie krvi

22.7.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, avizovala, že potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. V spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno zorganizovala odber, ktorý sa uskutočnil dnes ráno a darcovia krvi tak pomohli doplniť zásoby krvi.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce prijala mimoriadne opatrenia, od zajtra budú zakázané návštevy

21.7.2020

Vzhľadom na zhoršenie epidemiologickej situácie súvisiacej s pandémiou COVID-19 Nemocnica Zlaté Moravce opätovne sprísnila režim a prijala opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu a kvôli ochrane pacientov aj zamestnancov nemocnice.

Celý článok


Na Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie sa objednáte za "pár klikov“

20.7.2020

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie Nemocnice Zlaté Moravce spustilo novinku – rýchle a jednoduché elektronické objednávanie. Pacienti sa teda na vyšetrenia môžu objednať doslova pár klikmi na webovej stránke rezervacie.agel.sk.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce potrebuje aj naďalej najvzácnejšiu tekutinu

17.7.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, potrebuje aj naďalej vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. V júni sa v priestoroch nemocnice uskutočnilo mimoriadne úspešné darovanie krvi, preto sa vedenie nemocnice v spolupráci s Nemocnicou AGEL Komárno rozhodlo túto udalosť zopakovať. Najbližší odber sa uskutoční v stredu 22. júla.

Celý článok


Pozvánka na odber krvi

9.7.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL oznamuje všetkým darcom krvi, že dňa 22. júla 2020 v budove laboratórnej medicíny usporiada plánovaný odber krvi.

Celý článok


Nemocnica v Zlatých Moravciach pripravuje spustenie diabetologickej ambulancie

8.7.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, ktorá je súčasťou siete AGEL, pripravuje pre svojich pacientov novinku. Od augusta plánuje rozšíriť poskytovanie zdravotnej starostlivosti o úplne novú, diabetologickú ambulanciu. Cieľom je rozšíriť služby pre pacientov a vyjsť v ústrety širokej skupiny obyvateľov, ktorí si zriadenie ambulancie dlhšiu dobu žiadali.

Celý článok


O pacientov v Nemocnici Zlaté Moravce sa s láskou stará 46 rokov

29.6.2020

Hneď, ako v roku 1974 skončila strednú zdravotnícku školu, nastúpila ako sestra do Nemocnice Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, a zostala jej po celý čas verná. Rukami Mgr. Marty Rebovej prešli tisíce pacientov a koncom júna odchádza z miesta námestníčky pre ošetrovateľstvo do zaslúženého dôchodku.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce dnes darovalo krv mimoriadne veľa darcov

26.6.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, avizovala, že potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv a zorganizovala v spolupráci s Nemocnicou Komárno odber, ktorý sa uskutočnil dnes ráno. Dobrovoľníkov bolo celkovo 29, čo je mimoriadne priaznivé číslo.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce potrebuje najvzácnejšiu tekutinu

22.6.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, potrebuje vo zvýšenej miere najvzácnejšiu tekutinu – krv. Darcovia sú naďalej vítaní, prísnejšie pravidlá však neobišli ani túto oblasť zdravotníctva. Momentálne platia pri každom odbere krvi mimoriadne opatrenia a najbližší odber sa uskutoční už tento štvrtok, 25. júna, v spolupráci s Nemocnicou Komárno.

Celý článok


Pozvánka na odber krvi

18.6.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL oznamuje všetkým darcom krvi, že dňa 25. júna 2020 v budove laboratórnej medicíny usporiada plánovaný odber krvi.

Celý článok


Pacienti zo Zlatých Moraviec majú k dispozícii nový, moderný prístroj na rehabilitáciu

17.6.2020

Oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v Nemocnici Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL, používa modernú zdravotnú pomôcku – motodlahu. Využíva sa po operáciách kĺbov a jej najväčším prínosom je, že skracuje dĺžku rehabilitácie.

Celý článok


Pacientky zo Zlatých Moraviec vyšetrí nový moderný mamografický prístroj v Leviciach

9.6.2020

Pacientky z regiónu Zlaté Moravce majú možnosť využiť nový moderný prístroj na mamografické vyšetrenie. Ten sa nachádza neďaleko, v Nemocnici Levice, člen skupiny AGEL. Budú vyšetrené prednostne.

Celý článok


Nemocnica v Zlatých Moravciach povolila návštevy pacientov

5.6.2020

Na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, uvoľňuje obmedzenia zákazu návštev. Od stredy 3. júna pacientov zlatomoraveckej nemocnice tak môžu navštíviť rodinní príslušníci a ich známi za predpokladu dodržania určitých opatrení nemocnice.

Celý článok


Rehabilitácia v Zlatých Moravciach funguje naplno, opatrenia ale naďalej platia

28.5.2020

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie v Nemocnici Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL, zaznamenalo po uvoľnení epidemiologickej situácie zvýšený počet pacientov. Pacienti, ktorí ale majú vážnejšie problémy, navštevovali lekárov pravidelne aj počas posledných dvoch mesiacov.

Celý článok


Nemocnica v Zlatých Moravciach otestovala skupinu osôb v izolácii

25.5.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, v priebehu uplynulého víkendu zrealizovala dvojnásobné testovanie skupiny obyvateľov, ktorí sa vrátili zo zahraničia a boli v domácej izolácii. Aby po uplynutí stanovenej doby mohla byť u nich karanténa zrušená, museli byť opätovne testovaní, a to dvakrát po sebe.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce sa postupne vracia k bežnému režimu

20.5.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL, vzhľadom na šíriaci sa koronavírus COVID-19, prijala v posledných dvoch mesiacoch množstvo opatrení. Tie zaisťovali bezpečnosť nielen zdravotníckeho personálu, ale aj pacientov. Po uvoľnení situácie sa režim nemocnice vracia postupne do normálu, niektoré opatrenia však aj napriek stúpajúcemu počtu pacientov zostávajú v platnosti.

Celý článok


Ako sa prihlásiť na komerčné testovanie na COVID-19 v Zlatých Moravciach?

18.5.2020

Nemocnice, patriace do siete zdravotníckych zariadení AGEL SK, už niekoľko týždňov testujú prítomnosť ochorenia COVID-19. Možnosť prihlásiť sa na komerčné testovanie majú záujemcovia z radov samoplatcov aj v Zlatých Moravciach a okolí. Najjednoduchší spôsob je prihlásiť sa prostredníctvom rezervačného systému a webového portálu www.agellab.sk. Cena testu je 65 EUR, výsledok klient dostane najneskôr do 48 hodín a v troch jazykových mutáciách.

Celý článok


Sme tu pre vás. Aj naďalej vykonávame vyšetrenia na zistenie vírusu COVID-19

15.5.2020

Nemocnica Zlaté Moravce a.s., člen skupiny AGEL, vykonáva komerčné vyšetrenia COVID-19. Preto nás za účelom zistenia výskytu vírusu SARS-CoV-2 neváhajte navštíviť a my vám zabezpečíme výsledok z vyšetrenia v troch cudzích jazykoch.

Celý článok


Oznámenie o výkone komerčných vyšetrení na ochorenie COVID-19

30.4.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, oznamuje, že od mája bude vykonávať komerčné vyšetrenia COVID-19.

Celý článok


Oznam pre pacientov ortopedickej ambulancie

6.4.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, oznamuje, že dňom od 17. apríla 2020 po čerpaní dovolenky, pacientom opäť sprístupní ortopedickú ambulanciu.

Celý článok


Veľká vďaka všetkým dobrým ľuďom, ktorí v tomto hektickom období myslia na iných.

2.4.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, v mene svojich pacientov touto cestou vyjadruje úprimné poďakovanie za sponzorský dar venovaný nemocnici vo forme textilných ochranných rúšok.

Celý článok


Milí darcovia veľmi pekne všetkým ďakujeme, ste skvelí

31.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, bola za ostatné dva dni opätovne obdarovaná sponzorským darom vo forme textilných ochranných rúšok z domácej dielne šikovných darcov, ktorí v tomto období myslia predovšetkým na našich pacientov.

Celý článok


Ďakujeme za rúška, nemocnica bola opäť obdarovaná

27.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, bola dnešným dňom opätovne obdarovaná sponzorským darom vo forme textilných ochranných rúšok z domácej dielne šikovných darkýň

Celý článok


Nemocnica opäť obdarovaná

25.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, bola dnešným dňom opätovne obdarovaná sponzorským darom vo forme textilných ochranných rúšok z domácej dielne šikovnej darkyne.

Celý článok


Oznámenie o prijatí ponúk šitých ochranných rúšok z dôvodu zamedzenia šírenia ochorenia COVID-19

24.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, z dôvodu zamedzenia šírenia vírusu COVID-19 prijíma ponuky dobrovoľníkov/dobrovoľníčiek, ktoré by mali záujem nezištne pomôcť nemocnici a zamedziť šírenie akútneho vírusového ochorenia u občanov Zlatých Moraviec a širokého okolia.

Celý článok


Poďakovanie za sponzorský dar

24.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, v mene svojich pacientov vyjadruje touto cestou úprimné poďakovanie za sponzorský dar venovaný nemocnici vo forme textilných ochranných rúšok.

Celý článok


Oznam o čerpaní dovolenky

19.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, oznamuje svojim klientom čerpanie dovolenky na niektorých oddeleniach a ambulanciách, v priebehu mesiaca marec

Celý článok


Nemocnica v Zlatých Moravciach sprísňuje v súvislosti s COVID-19 opatrenia

17.3.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, prijala potrebné kroky a mimoriadne opatrenia, ktoré sa týkajú organizácie a chodu nemocnice. Ich cieľom je ochrániť zamestnancov nemocnice, ako aj iných pacientov, a zabrániť tak prípadnému šíreniu koronavírusu COVID-19.

Celý článok


Vedenie zlatomoraveckej nemocnice si uctilo sviatok všetkých žien

9.3.2020

Vedenie Nemocnice Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL, dnes, 9. marca, k sviatku medzinárodného dňa žien (MDŽ) nežnejšiemu pohlaviu tohto zdravotného zariadenia venovalo voňavú pozornosť. Na každé dvere oddelenia, ambulancie, kancelárie či prevádzky zaklopal technicko-prevádzkový námestník nemocnice spolu s členkou predstavenstva, ktorí vo svojom náručí držali ružu, ktorou obdarovali svoje kolegyne.

Celý článok


Darcovia krvi pomáhali v Nemocnici Zlaté Moravce

6.3.2020

Nemocnica Zlaté Moravce v spolupráci s Nemocnicou Komárno, členovia skupiny AGEL, zorganizovali v priestoroch zlatomoraveckej nemocnice uplynulý týždeň darovanie krvi, a to po takmer desiatich rokoch. V tejto aktivite by chceli pokračovať aj do budúcna, keďže táto vzácna tekutina je neustále potrebná a pre stopercentnú potrebu v spotrebe krvných prípravkov by potrebovala nemocnica v priemere 4-5 darcov denne.

Celý článok


Chirurgické oddelenie Nemocnice Zlaté Moravce zrealizovalo v minulom roku 870 operačných výkonov. Obrovský pokrok priniesla laparoskopia a videoskopia.

13.2.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, zabezpečuje aj chirurgickú starostlivosť pre širokú spádovú oblasť. V roku 2019 bolo hospitalizovaných 1 381 pacientov, z toho 600 žien a 781 mužov. Plánovaných hospitalizácií bolo 623, ich počet prevýšili akútne hospitalizácie, ktorých bolo 758.

Celý článok


V Zlatých Moravciach našli recept na nedostatok lekárov: Slovákov lieči Afričan, úprimné slová o našich ženách a jedle

20.1.2020

Obľúbili si ho! Mnohé slovenské nemocnice sa sťažujú na nedostatok lekárov, no v Zlatých Moravciach sa vynašli.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce oslávila 145. narodeniny. Rok 2019 bol pre nemocnicu zlomovým

10.1.2020

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, oslávila prvého januára 2020 svoje 145. narodeniny. Presne v tento deň v roku 1875 kedy tu bola zriadená prvá župná nemocnica a prijala svojich prvých pacientov. A hoci bol rok 2019 pre nemocnicu zlomový, podarilo sa ju vďaka spolupráci mesta a spoločnosti AGEL nielen zachovať, ale naopak, rozbehla niekoľko nových projektov, rozšírila spektrum svojich zdravotných výkonov a dokonca vybudovala nové oddelenie. Za rok 2019 tu bolo celkovo hospitalizovaných viac ako 2 730 pacientov z toho mužov 1 149 a 1 583 žien, nemocnica zrealizovala cca 820 operačných zákrokov.

Celý článok


Zachraňujú im zdravie, teraz ich prekvapili darčekmi

19.12.2019

Zdravotníci z Nemocnice Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, prišli s originálnym nápadom obdarovať starkých, ktorí sú chorí a poniektorí aj osamelí. Nešlo však o pacientov nemocnice. Nezištne sa rozhodli pomôcť tým, ktorí sú na okraji našej spoločnosti a o to viac potrebujú našu pomoc. Vianočný čas, ktorý prináša aj nečakané obdarovanie a príjemné prekvapenia zažili na vlastnej koži klienti Zariadenia opatrovateľskej služby v Zlatých Moravciach. Zamestnanci nemocnice im doniesli kopec darčekov, ktoré nakúpili z vlastných prostriedkov.

Celý článok


Oznam o prevádzke oddelení počas vianočných sviatkov

17.12.2019

Nemocnica Zlaté Moravce a.s., člen skupiny AGEL, oznamuje klientom a návštevníkom nemocnice ako aj širokej verejnosti, že s nadchádzajúcimi vianočnými sviatkami bude prevádzka oddelení, ambulancií prevádzkovaná nasledovne:

Celý článok


V deň svätého Mikuláša boli zamestnanci nemocnice nečakane obdarovaní

10.12.2019

Zamestnancom Nemocnice Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, robí radosť krásna, voňavá jedlička, ktorú nemocnici 6.12. 2019 darovali Štátne lesy Slovenskej republiky, Odštepný závod Topoľčianky.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce prijímajú na oddelenie dlhodobo chorých aj pacientov Všeobecnej zdravotnej poisťovne

5.12.2019

Nové oddelenie dlhodobo chorých, ktoré slúži pacientom v Nemocnici Zlaté Moravce a.s., člena skupiny AGEL SK, od septembra tohto roku, už môžu využívať aj poistenci Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Od 1. decembra nadobudla účinnosť zmluva o preplácaní týchto výkonov. Oddelenie poskytuje liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom na 12 lôžkach, ktorým je potrebné zabezpečiť dlhodobú liečbu s každodennou lekárskou vizitou, ošetrovateľskú starostlivosť, rehabilitáciu a nácvik bežných denných činností.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce otvorila novú poradňu pre pacientov s chronickými ranami

12.11.2019

V Nemocnici Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL SK, otvorili novú odbornú poradňu chronických rán a stómií. Poradňa sa zaoberá problematikou preležanín, diabetických defektov, vredov predkolenia, ťažko liečiteľných operačných rán a iných dlhodobo sa nehojacich defektov, ako aj stómií. Zlatomoravecká nemocnica tak rozširuje škálu svojich služieb, poskytovaných pacientom zo širokého okolia. Nová poradňa funguje v rámci chirurgickej ambulancie a využíva moderné metódy liečby.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce využívajú najmodernejší prístroj na vyšetrenia vzoriek krvi

7.11.2019

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL SK, využíva na vyšetrenia krvi a moču jeden z najmodernejších prístrojov. Tento slúži pre potreby vyšetrení hospitalizovaných, ale aj ambulantných pacientov. Analyzátor AU 480 dokáže rýchlo a spoľahlivo vyšetriť tisíce vzoriek, čo prináša efekt tak pre pacientov, ako aj lekárov predovšetkým v úspore času a v presnejšej diagnostike ochorení.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce slúži pacientom nové oddelenie dlhodobo chorých

9.10.2019

Úplne nové Oddelenie dlhodobo chorých majú k dispozícii pacienti v Nemocnici Zlaté Moravce a.s., člena skupiny AGEL SK. Nové oddelenie poskytuje liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom na 12 lôžkach, ktorým je potrebné zabezpečiť dlhodobú liečbu s každodennou lekárskou vizitou, ošetrovateľskú starostlivosť, rehabilitáciu a nácvik bežných denných činností.

Celý článok


Skupina AGEL aj mesto sa snažia o zachovanie Nemocnice Zlaté Moravce

2.9.2019

Nemocnica v Zlatých Moravciach zostane zachovaná pre tamojších obyvateľov. Napriek faktu, že sa v pláne stratifikácie Ministerstva zdravotníctva SR s ňou, ako akútnou nemocnicou nepočíta, majoritný vlastník nemocnice, skupina AGEL SK a predstavitelia mesta sa dohodli, že nemocnicu zachovajú a budú ju ďalej rozvíjať. Aby však obhájila svoju existenciu, musí prejsť viacerými zmenami. Niektoré oddelenia čakajú čiastočné úpravy, pribudne aj úplne nové oddelenie. Cieľom bude mať nemocnicu na úrovni, kvalitne vybavenú, s kvalifikovaným personálom a najmä bezpečnú pre pacientov.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce otvorila zrevitalizované oddelenie vnútorného lekárstva

11.7.2019

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, odovzdala do prevádzky zrevitalizované priestory oddelenia vnútorného lekárstva, ktoré prešlo potrebnou modernizáciou.

Celý článok


Zdravotníci zo Zlatých Moraviec si prevzali cenu primátora mesta

6.6.2019

Zamestnanci Nemocnice Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, a zdravotníci z miestneho regiónu sa zúčastnili odovzdávaní ocenení zo strany primátora mesta. Ide o najvýznamnejšie uznanie na miestnej úrovni pre ľudí, aktivistov, dobrovoľníkov, ktorí vo svojom voľnom čase prispievajú k rozvoju Zlatých Moraviec, alebo celoživotnými zásluhami usilujú v ich prospech.

Celý článok


Chcete poznať svoju prognózu? Lekárka Zlatomoraveckej nemocnice Vám ochotne poradí

4.6.2019

Je profesne najmladšou lekárkou v kolektíve doktorov Zlatomoraveckej nemocnice, ktorá je členom skupiny AGEL. Známa a obľúbená najmä v kruhu niekdajších študentov ako odborný asistent dekana Lekárskych fakúlt na Slovensku. Položili sme otázky MUDr. Márii Prieložnej, MPH, ktorá vám poradí, aké ochorenia a rizikové faktory by mal zistiť obvodný lekár v anamnéze pacienta.

Celý článok


Sestry zo zlatomoraveckého regiónu si prevzali Biele srdcia

29.5.2019

Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek a Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, zorganizovali pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier slávnostný seminár s udeľovaním ocenení Biele srdce, ktoré si prevzalo osem sestier.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce čoskoro otvorí novú poradňu pre pacientov s chronickými ranami

26.4.2019

Novú odbornú poradňu zaoberajúcu sa problematikou preležanín, diabetických defektov, vredov predkolenia, ťažko liečiteľných operačných rán a iných dlhodobo sa nehojacich defektov, v blízkej dobe otvorí Nemocnica Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL.

Celý článok


Pacienti Zlatomoraveckej nemocnice majú nové matrace proti preležaninám

25.4.2019

Pre zabezpečenie vyššieho komfortu pacientov a prevencii proti vzniku dekubitov Nemocnica Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL, zakúpila na všetky lôžkové oddelenia kvalitné antidekubitné matrace. Investícia sa pohybuje vo výške viac ako 5 tisíc eur.

Celý článok


Nemocnica v Zlatých Moravciach zakúpila sériu nových prístrojov pre rehabilitačné oddelenie

8.3.2019

Viacerými novými zdravotnými prístrojmi sa môže pochváliť oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie Nemocnice Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL. Vyšší komfort a rozšírenie spektra terapií ocenia predovšetkým pacienti, ale aj personál. Do novej zdravotnej techniky nemocnica zainvestovala viac ako 21tisíc eur.

Celý článok


Podpora benefičného podujatia, ktoré rozdávalo objatie a pozitívnu emóciu

8.3.2019

Popoludňajšie benefičné podujatie pre mentálne a zdravotne postihnuté deti, ktoré sa uskutočnilo v Leviciach, podporila aj Nemocnice Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce bude naďalej fungovať, jej zrušenie sa neplánuje

3.1.2019

Spoločnosť AGEL SK a.s., ktorá prevádzkuje Nemocnicu Zlaté Moravce, vyvracia nepravdivé informácie o možnom zrušení nemocnice v Zlatých Moravciach.

Celý článok


Zlatomoravecká nemocnica zakúpila medicínsku techniku za 29 tisíc eur

14.12.2018

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, zakúpila modernú medicínsku techniku v hodnote takmer 29-tisíc eur. Nový anestéziologický prístroj je určený na podanie celkovej anestézie pacientom nemocnice pri akútnych a plánovaných operačných zákrokoch.

Celý článok


Ambulantná pohotovostná služba v Nemocnici Zlaté Moravce

18.9.2018

Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých bola od septembra spustená do prevádzky v nemocničných priestoroch na ulici Bernoláková 4. Otvorená je v pracovných dňoch od 16. do 22. hodiny a v dňoch pracovného pokoja a počas sviatkov od 7. do 22. hodiny.

Celý článok


Zlatomoravecká nemocnica zvyšuje odbornosť sestier

26.4.2018

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, v spolupráci s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek zorganizovala odborný celoústavný seminár zameraný na sústavné vzdelávanie sestier a pôrodných asistentiek.

Celý článok


Nová medicínska technika zlepší starostlivosť o akútnych pacientov

19.4.2018

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, zakúpila modernú medicínsku techniku v hodnote takmer 14-tisíc eur. Nový pľúcny ventilátor je určený pre intenzívnu starostlivosť o pacientov a pre pacientov s chronickým zlyhávaním dýchania, ktorý dokáže úplne alebo čiastočne nahradiť funkciu pľúc.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce zaviedla novinky pri rehabilitáciách

6.4.2018

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, priebežne zavádza moderné procesy liečby i na oddelení fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Oddelenie zabezpečuje základnú fyziatricko - rehabilitačnú starostlivosť ambulantným pacientom ako aj pacientom lôžkových oddelení nemocnice, oddeleniu vnútorného lekárstva, chirurgickému oddeleniu ako aj pacientom anestézie a intenzívnej medicíny. Ročne ambulantne ošetrí viac ako 6 100 pacientov, zrehabilituje cca 150 hospitalizovaných pacientov a poskytne cez 2 750 liečebných terapií.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce otvorila moderné rádiologické oddelenie

14.3.2018

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, 14. marca 2018 slávnostne otvorila obnovené rádiologické oddelenie. Nanovo vybudované oddelenie vzniklo vďaka kompletnej rekonštrukcii, ktorá si vyžiadala finančné prostriedky v hodnote takmer 150-tisíc eur. Investícia do zakúpenia nového RTG skiagrafického prístroja predstavuje viac ako 117-tisíc eur.

Celý článok


Modernizácia v Nemocnici Zlaté Moravce

6.3.2018

Nemocnica Zlaté Moravce a.s., člen skupiny AGEL, prešla v uplynulom období veľkými zmenami. Jej najväčšia výzva sa spájala so snahou vytvoriť si pozíciu stabilného poskytovateľa zdravotnej spoločnosti v regióne.

Celý článok


Nemocnica ušetrila viac ako 40 percent nákladov na vykurovanie

2.3.2018

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, investovala takmer 400 000 eur do nového tepelného hospodárstva. Modernizácia by mala mať v budúcnosti významný podiel na pozitívnom hospodárení v zdravotníckom zariadení.

Celý článok


Zmeny v Nemocnici Zlaté Moravce

21.2.2018

Prioritou Nemocnice Zlaté Moravce a.s., člen skupiny AGEL, bolo v roku 2017 predovšetkým vytvoriť si pozíciu stabilného poskytovateľa zdravotnej spoločnosti s cieľom zachovania kvalitnej a komplexnej zdravotnej starostlivo¬sti v regióne a neustáleho modernizovania prístrojovej techniky v zariadení.

Celý článok


Zamestnanci zlatomoraveckej nemocnice podali pomocnú ruku ľuďom v núdzi

13.12.2017

Zamestnanci Nemocnice Zlaté Moravce sa v predvianočnom období zapojili do charitatívnej akcie, ktorú organizovala NADÁCIA AGEL. Pre ľudí bez domova zozbierali viac ako 250 kilogramov s oblečenia, obuvi a posteľnej bielizne. Vyzbierané veci si prevzali zamestnanci nitrianskeho azylového domu pre bezdomovcov, ktorí ich v chladných zimných dňoch rozdávajú ľuďom bez domova.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce pracujú s novou laboratórnou technikou

10.10.2017

Oddelenie laboratórnej medicíny v Nemocnici Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, v týchto dňoch začalo pracovať s dvomi najmodernejšími analyzátormi, ktorými nemocnica zníži celkové náklady oddelenia a vykoná nadštandardný počet vyšetrení za hodinu. Novými laboratórnymi prístrojmi, biochemickým analyzátorom a imunochemickým analyzátorom, nemocnica zvýši úroveň vyšetrení, od ktorých závisí samotná diagnostika ochorenia pacienta.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce zorganizovala prvú bezplatnú preventívnu akciu

25.9.2017

Nemocnica Zlaté Moravce a.s., člen skupiny AGEL, pripravila pre širokú verejnosť bezplatné vyšetrenie hladiny cukru v krvi a meranie tlaku. Išlo preventívnu akciu proti generačným chorobám, akými sú napríklad cukrovka alebo srdcovocievne problémy.

Celý článok


Nemocnica Zlaté Moravce zaviedla nový systém stravovania

13.9.2017

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, v týchto dňoch zaviedla nový systém vydávania stravy, ktorý vo veľkej miere prispeje k efektívnemu procesu podávania jedál pacientovi. Moderným štýlom distribúcie jedál, ojedinelým v podmienkach nemocníc na Slovensku, spĺňa zlatomoravecká nemocnica vysoké kritériá európskych štandardov.

Celý článok


Prvýkrát na firemných hrách AGEL

9.9.2017

Začiatkom septembra sa konali firemné hry AGEL vo Valči. Ide o každoročné stretnutie zdravotníkov z dvoch krajín. Premiérové športové zápolenie si užili aj zamestnanci zlatomoraveckej nemocnice.

Celý článok


Nový RTG prístroj zjednoduší operačné výkony

29.8.2017

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, získala nový mobilný skiaskopický RTG prístroj s C-ramenom určený na operáciu širokého spektra traumatologických a ortopedických výkonov. Moderné medicínske zariadenie v hodnote 50 000 eur, dokáže poskytnúť kvalitnejšie zobrazenie, lepší priebeh vyšetrení či samotný výkon operácie.

Celý článok


Rekonštrukcia tepelného hospodárstva

3.8.2017

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, plánuje v najbližšej dobe vynaložiť približne 400 000 eur do rekonštrukcie tepelného hospodárstva. Investícia vo veľkej miere prispeje k pozitívnemu hospodáreniu v nasledujúcich rokoch.

Celý článok


V Nemocnici Zlaté Moravce sa rekonštruovala jedáleň pre zamestnancov

21.7.2017

Zamestnanci Nemocnice Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL, nadobudli modernejšie pracovné prostredie. V týchto dňoch bola dokončená rekonštrukcia jedálne, ktorú využíva takmer 70 zamestnancov.

Celý článok


Vedenie Nemocnice Zlaté Moravce obdarovalo na MDŽ všetky ženy v nemocnici

8.3.2017

Vedenie Nemocnice Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, dnes, 8. marca, obdarovalo k sviatku medzinárodného dňa žien (MDŽ) 160 žien pracujúcich v nemocnici. Na každé dvere oddelenia, ambulancie či kancelárie zaklopal podpredseda predstavenstva MUDr. Jozef Botka, riaditeľ nemocnice Ing. Otto Mausch alebo primár oddelenia, ktorí vo svojom náručí držali kvetinu, ktorou obdarovali svoje nežné kolegyne.

Celý článok


Majoritným vlastníkom Nemocnice Zlaté Moravce sa stala spoločnosť AGEL SK

13.2.2017

Nemocnica Zlaté Moravce má od 23. decembra nového majoritného vlastníka, ktorým je spoločnosť AGEL SK a.s.. Získaním majoritného podielu v Nemocnici Zlaté Moravce sa stáva v poradí 9 zdravotníckym zariadením skupiny AGEL SK, ktorá chce ponúknuť kvalitnú a komplexnú zdravotnú starostlivosť a taktiež zázemie silného a stabilného zamestnávateľa. Skupina AGEL plánuje nemocnicu rozvíjať a investovať do nej viac ako 2 milióny EUR.

Celý článok