Oznámenie o prijatí ponúk šitých ochranných rúšok z dôvodu zamedzenia šírenia ochorenia COVID-19

24.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, z dôvodu zamedzenia šírenia vírusu COVID-19 prijíma ponuky dobrovoľníkov/dobrovoľníčiek, ktoré by mali záujem nezištne pomôcť nemocnici a zamedziť šírenie akútneho vírusového ochorenia u občanov Zlatých Moraviec a širokého okolia.

Za účelom eliminovania šírenia koronavírusu COVID-19 vedenie Zlatomoraveckej nemocnice touto cestou vyzýva dobrovoľníkov/dobrovoľníčky prípadne šikovné krajčírky, ktoré majú záujem nezištne podporiť nemocnicu a darovať podomácky šité bavlnené rúška, aby za týmto účelom kontaktovali nemocnicu zaslaním správy prostredníctvom sociálnej siete https://www.facebook.com/nemocnicamoravce.sk/.

Jedinou podmienkou nemocnice na prijatie daru je, aby rúška boli prateľné a vyrobené zo 100% bavlny.  Rúška budú ďalej  distribuované pacientom a klientom, ktorí naše zdravotné zariadenia navštívia bez vlastného ochranného rúška. Ich následná distribúcia bude prebiehať pred hlavným vstupom do areálu nemocnice.

Nemocnica touto cestou oznamuje pacientom, že negarantuje certifikovanú kvalitu za darované rúška.

Vedenie nemocnice ďakuje a už teraz sa teší na Vaše ponuky.