Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

037/ 6905 111

Pacienti, návštevy, verejnosť

Testovanie na ochorenie COVID-19

 

OD 1. MÁJA 2023 JE PRACOVISKO MOM DOČASNE POZASTAVENÉ.

Na testovanie je možné sa i naďalej objednať KOMERČNE prostredníctvom AGELLAB SK: https://vysetrenia.agel.sk/covid-19

Ďakujeme za porozumenie. 

 

 


Mobilné odberové miesto COVID-19

Dňom od 12.3.3022 antigénové testovanie za manipulačný poplatok 5 EUR NEVYKONÁVAME. 

 

Antigénové testovanie za manipulačný poplatok je ZRUŠENÉ Ministerstvom zravotníctva SR. Aj naďalej však pokračujeme vo výkone komerčných PCR a AG testovaní:

1. Na komerčný antigénový a PCR test je možné objednať sa cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk. Testovanie vykonávame v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 10:00 hodiny. Tel. číslo dostupné počas prevádzkových hodín MOM 0910753545. Bližšie informácie nájdete tu: https://nemocnicazlatemoravce.agel.sk/pracoviska/ambulancie/mobilne-odberove-miesto.html

2. Na PCR s COVID-PASS-om sa môžete objednať cez webový portál korona.gov.sk. PCR s COVID PASS-om vykonávame v utorok a štvrtok od 7:00 do 9:00 hodiny. 

3. Na vyšetrenie protilátok je možné sa objednať cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk. Protilátky vyšetrujeme počas pracovných dní: v pondelok, v stredu a v piatok, v ambulancii vnútorného lekárstva, ktorá sa nachádza na 1. poschodí vľavo v pavilóne interných disciplín. 

Žiadanka určená pre ošetrujúcich lekárov žiadajúcich o vyšetrenie svojich pacientov na COVID-19.