Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

037/ 6905 111

O nemocnici

Napísali ste nám


Poďakovanie

16.4.2024

Vážená Nemocnica AGEL Zlaté Moravce,

touto cestou by som veľmi rada a srdečne poďakovala celému tímu lekárov, sestričiek a personálu na jednodňovej chirurgii v odbore gynekokógia. Nesmiem ale zabudnúť poďakovať sa aj pracovníkom na iných oddeleniach, ktorí sa podieľali na predoperačných vyšetreniach. Ako pacienta odoslaná na operáciu som mala strach, čo všetko ma čaká. Priznám sa, že som mala trochu predsudky - hlavne ako rýchlo sa mi podarí vybaviť všetky potrebné predoperačné vyšetrenia a ako asi bude prebiehať všetko ostatné. Musím však napísať, že som bola veľmi milo prekvapená – všetky termíny som dostala v rýchlom čase. Zo strany nemocnice prebehlo všetko rýchlo a hladko. Čo však najviac oceňujem a zároveň si aj ako človek vážim, že výborný prístup celého Vášho tímu. Priznávam sa, že ma to celé  príjemne hreje na duši 😊 (napriek strachu, ktorý vo mne je, nakoľko si ešte chvíľu počkám na konečné výsledky). Preto posielam všetkým ešte raz veľké a srdečné ĎAKUJEM!!! Ďakujem za ochotu, trpezlivosť, ľudský prístup, starostlivosť. Úprimne Vám želám všetko dobré a aby sa Vám aj naďalej darilo.

S úctou, vďakou a srdečným pozdravom Vaša spokojná pacientka.


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

2.4.2024

Touto cestou by som chcel vyjadriť svoje poďakovanie pánovi primárovi MUDr. Jozefovi Hanzelovi z chirurgického oddelenia, ako aj celému kolektívu tohto pracoviska za ich oddanú a profesionálnu prácu, príkladnú starostlivosť a za mimoriadne ľudský postoj k pacientom. Počas mojej hospitalizácie na oddelení som sa stretol s láskavým a milým prístupom.

ĎAKUJEM PEKNE!
Ivan Horniak


Poďakovanie primárke oddelenia vnútorného lekárstva

7.3.2024

Vážené vedenie Nemocnice AGEL Zlaté Moravce.

S veľkou úctou a vďakou sa skláňam nad prácou pani primárky oddelenia vnútorného lekárstva a JIS Nemocnice AGEL Zlaté Moravce MUDr. Máriou Končálovou. Chcem jej, aj celému kolektívu pod jej vedením, vysloviť veľké ĎAKUJEM za jej láskavý, ľudský a vysoko profesionálny prístup.

Bol som hospitalizovaný na jej oddelení, a preto jej chcem vysloviť ešte raz ĎAKUJEM – je to žena s veľkým srdcom na správnom mieste.

S úctou a vďakou

vďačný pacient J.S.


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

13.11.2023

Vážené vedenie nemocnice, 

tuto cestou by som sa chcela z celého srdca poďakovať p. primárovi chirurgického oddelenia MUDr. Hanzelovi za jeho profesionálny, empatický a ľudský prístup počas mojej hospitalizácie. Samozrejme, moja veľká vďaka patrí aj lekárom, milým sestričkám, sanitárom a ostatnému personálu tohto oddelenia. Ich podpora, empatia, profesionalita a úsmev na tvári vo veľkej miere spríjemňuje a dodáva pacientovi pri pobyte na tomto oddelení odvahu. Je to jednoducho jeden skvelý tím, pre ktorý je prioritou spokojnosť pacienta. A pacienti sú naozaj spokojní, nielen ja, ale ako som si počas hospitalizácie vypočula, aj ostatní. Odchádzajú so slovami vďaky. Myslím, že to o tomto oddelení a jeho skvelom tíme veľa hovorí. Preto budem práve toto chirurgické oddelenie v Zlatých Moravciach veľmi rada a vrele odporúčať ďalej. 

S úctou a vďakou Oľga R. 

 


Poďakovanie internému oddeleniu

22.9.2023

Chcem sa poďakovať za liečbu na internom oddelení v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce.

Ďakujem.

Ivo Strnad 


Poďakovanie

12.6.2023

Moja cesta za uzdravením na chirurgickom oddelení v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce sa úspešne skončila. Verejne by som chcel poďakovať primárovi chirurgického oddelenia MUDr. Jozefovi Hanzelovi, MUDr. Miroslavovi Mokrému a zdravotnej sestre Denise Škreňovej za vyliečenie mojej bolestivej rany. Ďakujem aj ostatnému personálu chirurgického oddelenia. Tlmočte im moje poďakovanie za odbornú starostlivosť a pomoc.

Veľké ĎAKUJEM
Šťastný a uzdravený pacient
Ľubomír Benc


230523 Poďakovanie

24.5.2023

V utorok 23. mája podvečer som bol v chirurgickej pohotovostnej ambulancii Nemocnice AGEL Zlaté Moravce, kde ma na profesionálnej úrovni ošetril tím zdravotníkov pod vedením MUDr. Farkasa. Zo srdca im ďakujem.

S pozdravom 
šťastný a spokojný pacient, Ľubomír Benc
 


Poďakovanie vedúcej sestre OVL Bc. Alenke Kostolániovej

24.2.2023

Vážené vedenie nemocnice,

dovoľte mi, aby som touto cestou z celého srdca vyjadrila poďakovanie vedúcej sestre oddelenia vnútorného lekárstva pani Bc. Alenke Kostolániovej.

Dňa 15. februára 2023 sa môj syn dostal do situácie, kedy bol vážne ohrozený jeho život. Pani Alenka nezostala voči tejto situácii ľahostajná a zaujala vysoko profesionálny prístup a ľudský záujem.
Je mi cťou Vám oznámiť, akých profesionálnych ľudí zamestnávate a prosím Vás, aby ste jej v mojom mene a v mene môjho syna Petra tlmočili úprimné poďakovanie za všetko. Je to úžasný človek. Ani stokrát vysloviť slovo ĎAKUJEM nie je dosť nato, aby som sa jej dostatočne poďakovala. 

S úctou
Darina Frajková
 


Poďakovanie

1.2.2023

Touto cestou by som sa chcel poďakovať a vyzdvihnúť vysokú profesionalitu, ľudský prístup a príkladnú starostlivosť, pána primára MUDr. Jozefa Hanzela a jeho kolektívu z oddelenia chirurgie Nemocnice AGEL Zlaté Moravce, kde som bol 23. 1. 2023 hospitalizovaný a podstúpil som operačný zákrok.

S úctou
Ľubomír H.
 


Poďakovanie k Vianociam

28.12.2022

Ďakujem celému kolektívu nemocnice. Prajem vám, aby ste čaro Vianoc prežili v pohode a v zdraví 🎄🎄🎄.

Oľga S.
 

Poďakovanie k Vianociam

27.12.2022

Ďakujem celému tímu vašej nemocnice za ľudskosť a profesionalitu. Nech svetlo vianočnej sviečky vám prinesie zdravie, lásku, pohodu a splnenie tých najkrajších prianí.❤🎄❤

Alžbeta Černáková (FB)

Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

25.7.2022

Chceme sa veľmi pekne poďakovať kolektívu chirurgického oddelenia, sestričkám, primárovi MUDr. Hanzelovi a vedúcej sestre za neskutočne skvelý prístup a opateru Márie K.

Ďakujeme za všetko.

Eva G.


Poďakovanie

10.5.2022

Chcem vyjadriť poďakovanie chirurgickému oddeleniu za ľudský prístup, starostlivosť a opateru počas pobytu mojej mamy v nemocnici.

Dana H.


Poďakovanie oddeleniu vnútorného lekárstva

22.2.2022

Veľmi pekne ďakujeme za príkladnú starostlivosť o ocina na Vašom oddelení, za trpezlivosť, profesionalitu a ľudskosť. Menovite pani primárke MUDr. Končalovej, MUDr. Eliášovej, MUDr. Badinkovej a všetky sestričkám.

Rodinný príslušník pacienta


Poďakovanie vakcinačnému miestu

25.1.2022

Dobrý deň, veľmi pekne chcem poďakovať za pomoc, ochotu a profesionálny prístup pani sestričke a pani doktorke pri očkovaní môjho syna.

Pani Zuzana


Poďakovanie COVID oddeleniu

24.1.2022

Chcem sa poďakovať covid oddeleniu za príkladnú starostlivosť o pacientov liečených na covid - 19. Bol som liečený cez Vianoce a Nový rok a videl som obrovskú obetavosť lekárov a celého personálu, čo sa o nás starali, že to nemajú ľahké a aj únavu z tých skafandrov. Napriek únave sa o nás dokázali postarať, za čo im patrí VELKÁ VĎAKA z celého srdca. Veľmi ich obdivujem za obetavosť a ľudskosť, aj za to, ako sa nás pacientov snažili rozveseliť, čo bolo nad rámec povinností. Dúfam že budú patrične ohodnotení zo strany štátu a vedenia nemocníc. Ešte raz ďakujem za všetko. 

Eduard V.


Poďakovanie vakcinačnému miestu

9.12.2021

Dobrý deň, v mene môjho ocina, ktorý dnes absolvoval očkovanie III.dávkou, sa vám chcem veľmi pekne poďakovať. Chválim výbornú organizáciu a najmä ochotu, trpezlivosť a pomoc pani sestričky Barátovej pri vypisovaní povinných dokumentov, aj pri poučení. Ďakujeme 
pani Zuzana s otcom


Poďakovania vakcinačnému miestu

7.12.2021

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za absolútnu profesionalitu zdravotníkov vo vakcinačnom mieste, pani primárke Dekrétovej a p. Barátovej. Pvé dávky som mal v inom mieste a to sa nedá porovnať. Ďakujem ešte raz a veľa zdravia prajem.
anonym

Veľmi pekne ďakujem, perfektná organizácia, rýchle vybavenie, veľmi milý a odborný personál, aj vojaci.
Horváthová

Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať očkovaciemu tímu, perfektný prístup, ochota zodpovedať na všetky otázky, záujem o pacienta a vysoká úroveň. Ďakujem veľmi pekne.
spokojný občan

 


Poďakovanie ODCH

6.12.2021

Rada by som sa chcela poďakovať celému personálu oddelenia dlhodobo chorých v nemocnici. Starostlivosť, akú som u vás dostala, som ešte nikde nezažila. Sú tu ku mne vždy ústretoví, ochotní pomôcť aj poradiť. Strava je tiež úžasná, vynikajúco varia. Moje veľké ĎAKUJEM patrí sestričkám, doktorom, pani primárke, kuchárkam aj ostatnému personálu, čo sa stará o čistotu izieb.

Peťa


Poďakovanie COVID oddeleniu

27.11.2021

Dňa 11.11.2021 som bola na vaše covid oddelenie privezená doslova polomŕtva, nevedela som dýchať, ani chodiť. Ihneď mi bola nasadená kyslíková liečba, lieky, infúzie. Hospitalizácia však nebola iba o liekoch, ale o ľudskosti, milých slovách, povzbudzovaní a úsmeve vo vašich unavených očiach. Celému personálu, sanitárov a sanitárky nevynímajúc, sa chcem poďakovať za ľudský prístup, pohladenie. Okrem toho ďakujem za výborné jedlo.

Zo srdca vám ešte raz ďakujem, cmuk. Ďakujem, že ste!

Darina T., Levice


Poďakovanie vakcinačnému miestu

26.11.2021

Touto cestou by som sa chcela poďakovať celému očkovaciemu tímu pod vedením MUDr. Dekrétovej za ich ľudský prístup a profesionalitu. Super zorganizované, žiadne dlhé čakanie v radoch.
Ivana H.

Veľmi pekne ďakujem v mene maminy, ktorá bola veľmi spokojná s prístupom personálu vakcinačného miesta na očkovaní už po tretíkrát, predovšetkým sestričke Barátovej a p. primárke Dekrétovej. Prajeme celému kolektívu pevné nervy. Sú to odborníci s ľudským prístupom a trpezlivosťou.
Rodinný príslušník pacienta


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

30.8.2021

Dobrý deň,

chcem sa poďakovať za príkladnú starostlivosť počas môjho pobytu v nemocnici celému chirurgickému oddeleniu. Zvlášť patrí veľká vďaka obetavým sestrám a to Mgr. Ivete T. a Marte Č. Ďakujem Miroslav D.

 


Poďakovanie kolektívu oddelenia vnútorného lekárstva

25.8.2021

Dobrý deň,

chcem sa poďakovať všetkým, ktorí pracujú na internom oddelení, za starostlivosť o moju maminu Annu I. Patrí Vám veľké ĎAKUJEM.

Ivana C.


Poďakovanie

16.8.2021

Dobrý deň.

Ďakujem skvelej sestričke na chirurgickom oddelení Ivetke za jej nesmiernu ochotu, vysokú odbornosť a láskavý prístup. Pomohla mi zvládnuť ťažké chvíle pred operáciou aj po nej. Kiež by takýchto správnych ľudí, na správnom mieste, bolo čo najviac.

Prajem veľa zdravia.

Katarína P.


Poďakovanie ODCH

5.8.2021

Rád by som touto cestou vyjadril poďakovanie za starostlivosť pani primárke MUDr. Končálovej, pani doktorke MUDr. Prieložnej, sestrám a ošetrovateľkám za starostlivosť, za včasné a úspešné doliečenie. 

Ďakujem a želám veľa trpezlivosti a zdravia pri ďalšej práci

S pozdravom

Albert V.


Poďakovanie ODCH

5.8.2021

Ďakujem zdravotnému personálu na ODCH v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce za starostlivosť. Prajem im veľa zdravia do ďalšej zodpovednej práci.

S pozdravom

M. K. 


Poďakovanie ODCH

15.7.2021

Chcem veľmi pekne poďakovať personálu oddelenia dlhodobo chorých, pani primárke MUDr. Končálovej a MUDr. Prieložnej za profesionálnu prácu a nezištnú odbornú starostlivosť, ktorú mi poskytli počas mojej hospitalizácie a zároveň ďakujem sestričkám a ošetrovateľkám za príjemné prostredie.

Personálu celého oddelenia prajem veľa zdravia, síl a energie.

Helena K.


Poďakovanie zdravotníčkam vakcinačného miesta

10.5.2021

Chcela by som sa poďakovať pani doktorke Jarke Dekrétovej a sestričke Jarke Barátovej z vakcinačného miesta zlatomoraveckej nemocnice za tak úžasný prístup. Ľudsky a profesionálne zvládajú svoje poslanie. Dávno som sa nestretla s takým perfektným prístupom.

Som hrdá na našich zdravotníkov.

Teraz sa mi potvrdilo, ako milo pristupujú k pacientom napriek ťažkej situácii, ktorá momentálne panuje. Tieto dve úžasne zdravotníčky bravúrne zvládajú svoju prácu.

Ďakujem, tisíckrát ďakujem, za takýchto ľudí.

 

Denisa


Poďakovanie kolektívu vakcinačného miesta

31.3.2021

Vyjadrujem chválu personálu vakcinačného miesta v Zlatých Moravciach za dobrú organizáciu, tiež zato, že s úctou pristupujú k pacientom a odborne očkujú :-)

Gejza H., Topoľčianky


Poďakovanie vakcinačnému miestu

30.3.2021

Vážené vedenie nemocnice,

vďaka nelichotivo vyznievajúcim záberom v televízii a informáciám z médií, ale aj od rodinných príslušníkov očkovaných v iných vakcinačných centrách, sme boli príjemne prekvapení skvelou organizáciou, profesionálnym a ľudským prístupom nielen zdravotníckeho personálu, ale aj organizačných zložiek.

Ďakujeme.
Danuša a Ivan M.
 


Poďakovanie internému oddeleniu

29.3.2021

Chcela by som vyjadriť srdečné poďakovanie lekárom z interného oddelenia v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce a to predovšetkým pani primárke MUDr. Končálovej, ošetrujúcej lekárke MUDr. Fazekašovej, lekárovi z pohotovostnej služby MUDr. Salama Alshawabakovi ako aj všetkým sestričkám oddelenia. Moje poďakovanie je úprimné a opodstatnené, pretože ich prístup ku všetkým pacientom počas mojej hospitalizácie v marci 2021 bol ochotný, ľudský a veľmi starostlivý. 

PhDr. Ing. Mária Z.
 


Poďakovanie kolektívu vakcinačného miesta

25.3.2021

Dobrý deň,

chcem sa poďakovať pani MUDr. Dekrétovej a všetkým sestričkám na vakcinačnom mieste v nemocnice AGEL Zlaté Moravce za perfektne zvládnutú organizáciu počas očkovania na COVID-19 a za profesionálny a ľudský prístup.

S pozdravom 

V. S.


Poďakovanie kolektívu vakcinačného miesta

25.3.2021

V mene maminy Vám veľmi pekne ďakujeme za profesionalitu a prístup  zamestnancov v očkovacom mieste. Veľká spokojnosť. 

Veľa zdravia prajeme a veľa rovnako spokojných pacientov.

pani Zuzana


Poďakovanie členom vakcinačného miesta

23.3.2021

Vážený pán riaditeľ,

dovoľte mi, aby som Vám a Vášmu personálu touto cestou poďakoval za dnešné očkovanie proti korone. Žiadne čakanie, žiadne dlhé rady, žiadna nervozita. Práve naopak, išlo to perfektne: pokoj, milé úsmevy a láskavosť.  A tak to by to malo ísť po celom Slovensku. Prosím, poďakujte v mojom mene celému personálu, ktorý dnes doobeda slúžil.

V hlbokej úcte

PhDr. Miroslav Pius

 


Poďakovanie vakcinačnému tímu

23.3.2021

Vážená pani primárka MUDr. Dekrétová,

veľmi pekne Vám, aj sestričke p. Barátovej, ďakujeme za perfektný odborný, profesionálny a ľudský prístup dnes t.j. 23.3.2021 pri očkovaní našich rodičov. Za trpezlivosť a edukáciu pri očkovaní, rady aj odporúčania. Skutočne kvalitne pripravené očkovacie centrum.
Držíme palce a veľa zdravia prajeme.

- anonym-
 


Poďakovanie COVID oddeleniu

18.3.2021

Dobrý deň prajem, 

touto cestou by som chcel vyjadriť svoje úprimné poďakovanie celému personálu na oddelení dlhodobo chorých, najmä môjmu ošetrujúcemu lekárovi MUDr. Salama Alshawabka, za jeho odborný prístup a starostlivosť v období mojej nedávnej hospitalizácie na COVID oddelení. Zároveň by som chcel poďakovať za starostlivosť aj všetkým sestričkám a rehabilitačnému personálu. Všetci mali naozaj profesionálny, no najmä ľudský prístup. Prajem Vám všetkým veľa energie a zdravia pri tejto krásnej, ale namáhavej práci. 

S pozdravom Ernest R.


Poďakovanie vakcinačnému miestu

17.3.2021

Dobrý deň,

chcem sa veľmi pekne poďakovať pani doktorke, sestričke, všetkým pracovníkom, ktorí sa starajú o očkovanie na COVID-19 vo vakcinačnom mieste v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce. Všetci boli milí, nápomocní, usmiati, sestrička aj pani doktorka sa prišli, nás čakajúcich, občas opýtať, či nemáme nejaké problémy po zaočkovani. Moja vďaka patrí aj pacientom, ktorí chodili načas, nezhromažďovali sa predčasne. Takto by to malo vyzerať aj v iných mestách. Dávam vás za príklad ostatným.

Vďaka. S. V. ❤️


Poďakovanie

19.2.2021

Vážený pán riaditeľ,

dovoľte, aby som touto cestou vyjadril svoje úprimné poďakovanie pani primárke MUDr. Márii Končálovej a MUDr. Stephenovi Andruga, za ich odborný prístup a starostlivosť v období mojej hospitalizácie na COVID oddelení v dňoch od 14.1.2021 do 11.2.2021.

Zároveň chcem poďakovať za starostlivosť všetkým starostlivým sestričkám a rehabilitačnému personálu.

Prajem Vám všetkým veľa energie a zdravia pri tejto krásnej, ale namáhavej, práci.

S úctou

Jozef L.

 


Poďakovanie odbernému tímu MOM

20.1.2021

Dobrý deň prajem,

chcem sa poďakovať Vášmu odbernému "corona" tímu , ktorý tvoria milé a ústretové osôbky. Bola som na tomto mieste na testovanie 3x, vždy boli dobre naladené, ochotné a trpezlivé. Nielen mne, ale aj starším klientom ochotne opakovali postupy, ktoré boli nutné absolvovať pri testovaní na Covid-19. Je mi cťou, že som bola zamestnancom nemocnice, kde stále pracujú takíto vzácni ľudia. Želám im a aj ostatným zamestnancom nemocnice v Zlatých Moravciach dobré zdravie a neutíchajúci entuziazmus, ktorý je nevyhnutný pri vykonávaní ich poslania.

S úctou MUDr. Tatiana B.


Poďakovanie Obce Hostie

2.12.2020

Vážený pán Mgr. Miroslav Jaška, predseda predstavenstva,

dovoľte mi, vysloviť pochvalu a poďakovanie zamestnankyniam spol. Nemocnica AGEL Zlaté Moravce a.s., menovite Mgr. I. T. a p. M. Š., ktoré v našej obci dňa 21.11.2020 zabezpečovali testovanie obyvateľov na ochorenie COVID-19. Spolupráca s nimi bola od prvého kontaktu vecná a konštruktívna. Či sa to týkalo komunikácie (osobnej, alebo telefonickej), alebo samotného testovania, vždy reagovali veľmi rýchlo a profesionálne.

Aj ich pričinením malo plošné testovanie obyvateľov v našej obci rýchly a bezproblémový priebeh. Pozitívne reakcie na prítomnosť sestier z Vašej nemocnice sme zaznamenali aj u prítomných občanov, ktorí disciplinovane počúvali ich usmernenia.

Prajem Vám, aj Vaším zamestnancom, veľa zdravia a úspechov pri plnení úloh v tejto neľahkej dobe.

 

S pozdravom

Mgr. Peter Štepianský
starosta Obce Hostie


Poďakovanie Obce Hostie

11.11.2020

Vážený pán Mgr. Miroslav Jaška, predseda predstavenstva,

dovoľte mi, vysloviť pochvalu a poďakovanie zamestnankyniam spol. Nemocnica AGEL Zlaté Moravce a.s., menovite p. J. P. , Mgr. I. T. a p. M. Š., ktoré v našej obci v dňoch 31.102020 a 1.11.2020 zabezpečovali celoplošné testovanie obyvateľov. Spolupráca s nimi bola od prvého kontaktu vecná a konštruktívna. Či sa to týkalo komunikácie (osobnej, alebo telefonickej), alebo samotného testovania, vždy reagovali veľmi rýchlo a profesionálne.

Aj ich pričinením malo celoplošné testovanie obyvateľov v našej obci rýchly a bezproblémový priebeh. Pozitívne reakcie na prítomnosť sestier z Vašej nemocnice sme zaznamenali aj u prítomných občanov, ktorí disciplinovane počúvali ich usmernenia.

Prajem Vám, aj Vaším zamestnancom, veľa zdravia a úspechov pri plnení úloh v tejto neľahkej dobe.

S pozdravom

Mgr. Peter Štepianský
starosta Obce Hostie


Poďakovanie

11.8.2020

Milí lekári, sestričky, sanitári, záchranári a ostatní zamestnanci zlatomoraveckej nemocnice,

chceli by sme Vám vyjadriť úprimné poďakovanie za starostlivosť o nášho otca M. R., ktorý nás nedávno opustil. Ťažko by sme teraz zrátali počet jeho hospitalizácií na rôznych oddeleniach Vašej nemocnice, no bolo ich naozaj neúrekom. S chorobami srdca, ciev, obličiek a ďalších ochorení bojoval neuveriteľných 26 rokov. Mal neskutočnú vôľu žiť a byť tu pre nás. Aj keď v posledných rokoch bol už veľmi slabý, bol príjemným spoločníkom svojej manželke, trom deťom a piatim vnúčatám. Jeho choré srdiečko napokon dotĺklo po 10 dňoch v umelom spánku v júli 2020 na oddelení Klinickej a intenzívnej medicíny vo Fakultnej nemocnici v Nitre. 

Na tom, že sa dožil 69 rokov máte obrovskú zásluhu aj Vy. Sme Vám za to nesmierne vďační. 

Smútiace rodiny R., K. a M. 


Poďakovanie

7.7.2020

Vážený pán predseda predstavenstva,

dňa 1.júla som podstúpila plánovanú operáciu žlčníka v Nemocnici v Zlatých Moravciach. Operoval ma pán doktor MUDr. Dvonč. Týmto mailom by som sa chcela úprimne poďakovať celému tímu pod vedením pána primára MUDr. Hanzela, všetkým sestričkám, opatrovateľkám, opatrovateľom, upratovačkám, kuchárkam... Proste celému tímu za ich profesionalitu, ľudskosť a nesmiernu obetavosť v starostlivosti o pacientov. Moje poďakovanie patrí aj pani primárke MUDr. Dekrétovej, taktiež za jej nesmiernu ľudskosť.

S úctou Mgr. K.P.


Poďakovanie primárovi chirurgického oddelenia

17.4.2020

Vážený pán primár,

dňa 13. apríla 2005 ste stál na čele tímu, ktorý u mňa vykonal operáciu tumoru na hrubom čreve. Mal som vtedy necelých 43 rokov. Vzhľadom na okolnosti Vám touto cestou ďakujem za 15 plnohodnotných rokov života. Prajem Vám pevné zdravie, veľa pracovných úspechov a radosť z rodiny, akú môžem aj vďaka Vám prežívať už 15 rokov.

S pozdravom

Ľ. H.


Poďakovanie

26.9.2019

Vážené vedenie Nemocnice,

aj keď v srdci máme veľký smútok a žiaľ, dovoľte mi v mene našej rodiny Hritzovej poďakovať pani primárke interného oddelenia MUDr. Márii Končálovej za jej láskyplný prístup a profesionalitu, ochotu vždy pomôcť  pri liečbe našej chorej maminy, ktorá posledné mesiace života dosť často strávila na jej oddelení. Je to pani primárka s veľkým srdcom, ktorých je v dnešnej dobe veľmi, veľmi málo. S veľkou úctou a vďakou jej ďakujeme, že robila maximum pre jej záchranu. Ďakujem aj za to, že nám umožnila navštevovať ju mimo návštevných hodín.

Tak isto chcem poďakovať všetkým sestričkám Interného oddelenia a j Jednotky intenzívnej starostlivosti za obetavosť, starostlivosť, láskavý prístup, povzbudivé slová k nám, aj k našej mamine.  Ďakujem sestričke pani Márii Horvátovej za veľkú pomoc a podporu. S veľkou úctou a vďakou sa skláňam pred sanitárkou pani Katarínou Síglovou, ktorá do svojho poslania, pomáhať druhým, vkladá to najdôležitejšie a tým je srdce.

Tiež chcem poďakovať pani primárke z Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny MUDr. Jarmile Dekrétovej a kolektívu sestier, kde naša mamina strávila posledné dni života, za ich veľkú snahu pomôcť.

A Vám, ako vedeniu nemocnice a nám ako pacientom, prajem viac takýchto lekárov a sestier, pre ktorých je pacient na prvom mieste a robia pre neho maximum.

S úctou rodina Hritzová, Zlaté Moravce - Prílepy


Poďakovanie internému oddeleniu

10.9.2019

Vážené vedenie nemocnice,

začiatkom septembra som bola hospitalizovaná na internom oddelení vášho zdravotníckeho zariadenia. So zdravotnou starostlivosťou som bola veľmi spokojná. Vyslovujem slová vďaky pani primárke MUDr. Márii Končálovej za profesionálny a veľmi ľudský prístup. Ďakujem i sestričkám za ústretovosť a milý prístup a tiež i ostatnému zdravotníckemu personálu. Bolo vidieť, že v kolektíve panuje veľmi dobrá pracovná klíma, ktorá je veľmi dôležitá pri liečbe pacientov. Ešte raz srdečná vďaka a veľa úspechov pri zabezpečovaní zdravotnej starostlivosti.

S pozdravom A. Č.


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

22.8.2019

Vážené vedenie nemocnice, 

Vážený pán primár MUDr. Hanzel,

dovoľte mi, aby som sa Vám touto cestou úprimne poďakoval, že počas mojej hospitalizácie na chirurgickom oddelení sa lekári, sestry ako aj ostatný zdravotnícky aj nezdravotnícky personál,  pod vedením pána primára MUDr. Hanzela choval voči mne veľmi ľudsky, príjemne a milo. Zároveň chcem vyzdvyhnúť vysoko odborné poskytnutie zdravotnej starostlivosti  jak na oddelení, tak aj na chirurgickej ambulancii Vášho zdravotného zariadenia.

Ešte raz veľmi  pekne ďakujem za ľudský ako aj odborný prístup zdravotníckych a nezdravotníckych pracovníkov chirurgického oddelenia. 

D.K.


Poďakovanie

13.8.2019

Vážené vedenie nemocnice, 

touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať vedúcej sestre Fyziatricko-rehabilitačného oddelenia MUDr. Polákovej a zdravotnej sestre p. Letkovej za ich profesionálny prístup a starostlivosť. Postavili na opäť na nohy, za čo im veľmi pekne ďakujem. 

BL zo Zlatých Moraviec 


Ďakovný list oddeleniu vnútorného lekárstva

4.6.2019

Vážené vedenie nemocnice,

dovoľte nám týmto listom poďakovať sa za príkladnú starostlivosť o nášho otecka počas hospitalizácie na oddelení vnútorného lekárstva, pod vedením pani primárky MUDr. Márii Končálovej. Konkrétne sa chceme poďakovať aj veľmi starostlivému a ochotnému ošetrujúcemu pánovi doktorovi Feketemu, ktorý príkladnou, profesionálnou a obetavou prácou sa o nášho otecka staral. Máme za to, že urobil pre neho všetko, čo sa len dalo urobiť. Počas našich denných návštev sme pociťovali, že sa rovnakou mierou sa určite staral i o ostatných pacientov.

Veľa fyzických, psychických i morálnych vlastností, ktoré sú potrebné pre výbornú a statočnú opateru o chorých pacientov sme pociťovali i od starostlivých sestričiek a sanitárov. Vnímali sme ich obetavosť, trpezlivosť a starostlivosť, zároveň sme si uvedomovali, že my by sme mu doma nemohli poskytnúť takú opateru, akú v tej dobe potreboval.

Ešte raz ďakujeme p. doktorovi Feketemu, ktorý sa príkladne, poctivo a profesionálne staral o nášho otecka až do poslednej chvíle života. Vďaka patrí aj sestričkám a ošetrujúcemu personálu. Áno, iba človek, ktorý je odkázaný na pomoc iných, vie uznať ich prácu. Navštevovali sme ho každodenne a ani raz sa nestalo, že by nám niekedy odmietli odpovedať na naše otázky a prosby. Vždy boli ochotní a starostliví. Boli sme veľmi spokojní s odbornou starostlivosťou a ľudským prístupom pani primárky, pána doktora Feketeho, zdravotníkov i ostatných, na ktorých sme zabudli.

Ešte raz úprimne ďakujeme a prajeme všetkým, ktorí svojou niekedy i nadľudskou prácou robia chorým pacientom veľkú službu. Sú obetaví, trpezliví, citliví a popritom veľmi profesionálni. Len človek odkázaný na pomoc v chorobe a utrpení vie pochopiť a oceniť ich prácu. Všetkým patrí to najvzácnejšie a najčarovnejšie slovo dnešnej doby, slovo, ktoré je mottom sestričiek na tomto oddelení , slovo - ď a k u j e m e.

Pretože náš otecko to už oceniť nemôže, robíme to vďačne za neho.

 

Súrodenci M. H. a J. H.


Ďakovný list CHIR - A.Č.

3.5.2019

Milý zdravotnícky personál,

v mesiaci marec som bola hospitalizovaná na Vašom oddelení. So starostlivosťou celého zdravotníckeho personálu som bola veľmi spokojná. Vyslovujem slová vďaky pánovi primárovi, všetkým lekárom, sestričkám, asistentom, sanitárom za ústretový, milý a profesionálny prístup.

Vašu prácu si veľmi vážim, pretože si vyžaduje veľa fyzických, ale i psychických síl. Preto Vám pri vykonávaní Vášho náročného povolania želám veľa úspechov a hlavne trpezlivosti pri práci s pacientmi.  

S pozdravom 

A.Č. 


Ďakovný list CHIR - M.K.

2.5.2019

Vážené vedenie nemocnice,

chcem sa veľmi pekne kolektívu chirurgického oddelenia nemocnice v Zlatých Moravciach poďakovať za príkladnú starostlivosť počas mojej hospitalizácie. Zvlášť moja vďaka patrí pánovi primárovi MUDr. Jozefovi Hanzelovi, ktorý ma operoval a MUDr. Farkasovi, ktorý pri mojej operácii asistoval. Pod vedením pána primára na celom oddelení panuje profesionalita, srdečnosť a úprimnosť.

Poďakovať sa chcem lekárom, sestričkám, sanitárkam sanitárom aj upratovačkám za príjemnú, priam rodinnú atmosféru, ktorá na oddelení dominuje. Prajem Vám do ďalších rokov veľa úspechov v pracovnom aj v osobnom živote a veľa, veľa spokojných klientov.

M.K.

 


Poďakovanie chir, rtg

28.3.2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poďakovať celému oddeleniu chirurgie pod vedením primára MUDr. Hanzela  za príkladnú a profesionálnu starostlivosť pri hospitalizácií mojej mamičky. Tiež sa chcem poďakovať MUDr. Horniakovej za jej profesionalitu.

A. L. - dcéra

 


Poďakovanie

4.3.2019

Vážené vedenie nemocnice,

veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom "Objatie tónov", ktoré sme aj vďaka Vašej pomoci už deviatym rokom usporiadali v nedeľu 27. januára 2019 v športovej hale v Leviciach. Tohto podujatia sa zúčastnili mentálne a zdravotne postihnuté deti z ústavov a zariadení Domovov sociálnych služieb pre zdravotne postihnutých zo západného a stredného Slovenska. Potešili ste mnoho hendikepovaných detí.

Benefičnú akciu navštívilo spolu 864 hendikepovaných z 34 zariadení 4 krajov spolu so svojím doprovodom a v rámci integrácie a začlenenia do spoločnosti 185 bežných návštevníkov.

 

S úctou a prianím príjemného dňa zostáva    

Občianske združenie Milan Štefánik 


Ďakovný list OLV

26.2.2019

Vážený pán riaditeľ,

 

pred pár dňami som bol do Vašej nemocnice prevezený z krajského centra Nitra po infarkte, na oddelenie vnútorného lekárstva.

Chcem sa poďakovať pani primárke MUDr. M. Končálovej za vynikajúci profesionálny a ľudský prístup, výbornú starostlivosť a trpezlivosť. Tiež sa touto cestou chcem poďakovať kolektívu lekárov, zdravotných sestier a ostatnému personálu oddelenia, pod vedením pani primárky, za ústretovosť a trpezlivosť. 

 

Ing. K.P.


Ďakovný list CHIR

5.12.2018

Do Zlatomoraveckej nemocnice som bol privezený RZP po dopravnej autonehode krátko po 4,00 hodine rannej. Službukonajúci lekár MUDr. Krausko ma po základnom vyšetrení so suverénnou profesionalitou  perfektne a bezbolestne ošetril. Počas štvordňovej hospitalizácie som sa pri ranných i večerných vizitách stretával s príkladnou ústretovosťou celého kolektívu, pod vedením primára MUDr. Hanzela, a z nej vyplývajúcej bezvýhradnej starostlivosti nielen o mňa ale aj o ostatných pacientov. Na záver môjho listu mi pán primár dovoľte, aby som sa Vám, ako aj pánovi MUDr. Krauskovi a celému kolektívu zdravotníckeho personálu, osobitne a úprimne poďakoval za príkladnú a snaživú prácu pri záchrane môjho života. Bol som svedkom toho, ako aj v zložitých podmienkach, v ktorých sa slovenské zdravotníctvo nachádza, je záchrana ľudského života na prvom mieste.

Ešte raz, pán primár, úprimná vďaka.

L.L., Nitra


Ďakovný list interné odd.

6.11.2018

Vážený pán riaditeľ,

vyjadrujem poďakovanie zdravotníckemu personálu interného oddelenia Nemocnice v Zlatých Moravciach pod vedením primárky MUDr. M. Končálovej a vrchnej sestry Bc. T. Melencovej za profesionálnu a humánnu starostlivosť o manžela. Počas hospitalizácie dostal odbornú liečbu od lekárov, zdravotných sestier, ošetrovateliek a sanitára, ktorí mu popri fyzicky, psychicky a časovo náročnej práci poskytli potrebnú terapiu, zmiernili bolesť, ošetrili rany, slovne povzbudili a pomohli mu dôstojne dokončiť púť života. 

 

Ďakujeme v mene manželky s dcérami z Kozároviec.        


Ďakovný list chirurgia

30.8.2018

Vážený pán riaditeľ,

pred tromi týždňami vo Vašej nemocnici operovali manžela. Len človek v ohrození zdravia si vie uvedomiť, ako je dôležité mať pri sebe ľudí, ktorí si vedia odborne zastať svoju prácu, lekárov, sestier a pomocného personálu.

Preto mi dovoľte, aby som v mene svojom ako aj v mene môjho manžela poďakovala za veľmi odborný a erudovaný prístup Vašim zamestnancom z chirurgického oddelenia pod vedením primára MUDr. Jozefa Hanzela, zástupcovi primára MUDr. Jánovi Horňákovi a MUDr. Andrejovi Krauskovi, vedúcej sestre Mgr. Beáte Králikovej a ostatným lekárom, sestrám a  pomocnému personálu, MUDr. Jarmile Dekrétovej z oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny a MUDr. Nine Horniakovej z oddelenia rádiológie. Ochota, láskavý prístup a profesionalita na týchto oddeleniach Vám robia dobré meno.

Prajem Vám, aby Vaša nemocnica naďalej zachraňovala životy a poskytovala občanom kvalitné služby.

K.I. 


Ďakovný list chir. odd.

3.7.2018

Poďakovanie za starostlivosť o pacientku.

Touto cestou sa chcem poďakovať MUDr. Jozefovi Hanzelovi, primárovi chirurgického oddelenia vo Vašej nemocnici, že sa príkladne a profesionálne postaral o moju matku. Na chirurgickom oddelení bola hospitalizovaná kvôli zhoršeniu jej zdravotného stavu. Vďaka rýchlemu zásahu a profesionálnemu prístupu celého kolektívu tohto oddelenia sa jej zdravotný stav opäť stabilizoval.

Ďakujem ešte raz za poskytnutú starostlivosť.

S úctou a vďakou 

JČ.

 


Ďakovný list FBLR

19.4.2018

Vážené vedenie Nemocnice Zlaté Moravce a.s.

Touto cestou by som chcel vysloviť poďakovanie vedúcej lekárke Fyziatricko-rehabilitačného oddelenia MUDr. Polákovej, ako aj rehabilitačným sestrám pod vedení p. Sučkovej, ktoré so mnou vykonávali   rehabilitačné úkony po operácii môjho ramena. 

Na oddelení sa dodržuje časový harmonogram, sestry vykonávajú svoju prácu vysoko profesionálne a správali sa ku mne príjemne a s epmatiou. Taktiež si cením, že mi vychádzali  v ústrety, aj keď som z osobných dôvodov nemohol niekedy dodržať harmonogram rehabiliácie. 

Vďačný pacient S.H.

 


Ďakovný list Hosťovce

20.3.2018

List adresovaný Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, Žellova 2, Bratisalva a Nemocnici Zlaté Moravce a.s.:

Rozhodol som sa napísať ďakovný dopis potom, čo som bol hospitalizovaný v nemocici v Zlatých Moravciach. Teraz je "IN" často len kritizovať zdravotníctvo a často aj bezdôvodne, lebo však to robia aj iní.

Na chirurgicom oddelení mi robili operácu,  mal som pruh - prievrž. Bol som vysoko spokojný s odbornou starostlivosťou, ale aj s ľudským prístupom ku mne, ale aj k iným pacientom. Mňa operoval primár oddelenia a patrí mu moja vďaka. Chcem sa poďakovať aj za ľudský prístup k pacientom či už pri vizite, ale aj počas dňa, viackrát denne sa prišiel po izbách a pospytoval sa pacientov či nemajú nejaké zdravotné problémy. Je tam aj výnikajúci kolektív sestier, pod vedením vedúcej sestry. Veľká vďaka patrí aj im. Iste, nájdu sa všade problémy, vždy sa dá zlepšovať daný stav, ale to, čo môžu, robili lekári aj sestry navysokej odbornej a morálnej úrovni. Možno nový majiteľ bude viac investovať do zariadení budov a zdravotnej techniky. 

Prajem Vám veľa spokojných pacientov.

Podobný dopis píšem aj na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou - Bratislava.

S pozdravom

pacient M.S. Hosťovce

 


Ďakovný list p. Antónie

20.3.2018

Volám sa Antónia a prišla som na peráciu do Vašej nemocnice z Nitry.

Nedalo mi, aby som nenapísala pár pekných slov o Vašej nemocnici.

Prvý dojem môj nebol až taký dobrý, čo sa týka vybavenia, ale potom nastal veľký zvrat. Čo sa týka personálu, bola som veľmi prekvapená. Prístup sestričiek a pšetrpvateľov na 1*. Veľmi sú milí, ochotní, to sa mi ešte  v Nitrianskej nemocnici nestalo !!! A to nehovorím o dôslednosti lekárov,  hlavne pani primárke oddelenia anestéziológie a intenzívnej mediíny.

Veľmiá pekne im všetkým ďakujem za starostlivosť!!! Takýto personá by sme ocenili aj v našej nemocnici. Ešte raz vemi pekne ďakujem!

pacientka Antónia

 


Ďakovný list pacientky z Nitry

27.7.2017

Ďakovný list pacienta ošetreného kolektívom chirurgického oddelenia:

 

Veľké poďakovanie za vysoko profesionálny a odborný prístup primárov, pánov doktorov a ostatného zdravotného personálu, ktorí mali ku všetkým pacientom v zariadení Nemocnica Zlaté Moravce a.s. 

pacientka z Nitry 

 


Ďakovný list Choča

26.6.2017

Vážené vedenie nemocnice,

touto cestou by som sa veľmi rada poďakovaala personálu OAIM, predovšetkým pani primárke MUDr. Jarmila Dekrétovej a pani vrchnej sestre p. Špekovej za poskytnutie veľmi dobrej zdravotnej starostlivosti počas 1-dňového zákroku pri extrakcii zubov, vykonanej v celkovej anestézii na oddelení OAIM dňa 20.06.2017.

Moja srdečná vďaka patrí aj ostatným sestričkám, ktoré mali v tento deň službu. Všetkým veľmi pekne ďakujem za ich profesionálny a ľudský prístup.

Prajem celej Nemocnici veľa spokojných pacientov. 

Vďačná pacientka Veronika