Nemocnica AGEL Zlaté Moravce otvára novú ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých

31.7.2023

Od utorka 1. augusta Nemocnica AGEL Zlaté Moravce rozširuje odbornosť poskytovaním zdravotnej starostlivosti v novej, špecializovanej ambulancii v odbore všeobecného lekárstva. Uspokojí tak dopyt tohto druhu činností pre poistencov všetkých troch zdravotných poisťovní.

Zlatomoravská nemocnica naplno rozbieha výkony všeobecnej ambulancie pre dospelých od 1. augusta. Vedenie Nemocnice AGEL Zlaté Moravce začalo s prípravným procesom len pred vyše mesiacom a čo nevidieť privíta svojich prvých pacientov. Po maratóne vybavovania a schvaľovania dokumentácie nevyhnutnej pre uvedenie priestorov do prevádzky začne poistencov všetkých troch zdravotných poisťovní, s ktorými má nemocnica podpísané zmluvy, ošetrovať od utorka.

Novú ambulanciu nemocnica zriadila priamo v areáli. Ambulancia bude poskytovať komplexnú liečebno-preventívnu všeobecnú starostlivosť všeobecného lekárstva pre dospelých.  „Naším cieľom bolo rozšíriť spektrum ambulantných služieb tak pre pacientov nášho zdravotníckeho zariadenia, ako aj pre potreby širokej verejnosti. V spolupráci s inými odbornými ambulanciami bude poskytovať diagnostiku, liečbu a odborné poradenstvo pacientom v spádovej oblasti,“ uviedla riaditeľka Nemocnice AGEL Zlaté Moravce MUDr. Nina Horniaková.

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých má určené ordinačné hodiny  počas pracovných dní od pondelka do piatka v čase od 7,00 do 11,00 hodiny. Pacientov ošetruje zatiaľ bez objednania, doplňujúce informácie môžu klienti a pacienti nemocnice podať elektronicky prostredníctvom e-mailu: vseobecna.ambulancia@nzm.agel.sk, prípadne na tel. čísle 037/6905276.