Milí darcovia veľmi pekne všetkým ďakujeme, ste skvelí

31.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, bola za ostatné dva dni opätovne obdarovaná sponzorským darom vo forme textilných ochranných rúšok z domácej dielne šikovných darcov, ktorí v tomto období myslia predovšetkým na našich pacientov.

Pacienti a zamestnanci Zlatomoraveckej nemocnice boli opätovne nezištne obdarovaní a to ručne šitými textilnými rúškami. Srdečne ďakujeme p. Simone Poliakovej ako aj  spoločnosti Granvia za včerajší dar. Veľké ďakujeme tiež patrí aj terénnym pracovníčkam Mesta Zlaté Moravce p. Klaudii Antolovej a p. Zuzane Šútorovej, ktoré nás v spolupráci s Pátrom Tomášom z Kongregácie bratov Tešiteľov z Getsemani v Zlatých Moravciach potešili väčším počtom rúšok. V priebehu  ostatných dvoch dní sme od Vás obdržali viac ako 500 kusov textilných rúšok.

Vedenie nemocnice všetkým zainteresovaným za nezištné dary srdečne ĎAKUJE.