V deň svätého Mikuláša boli zamestnanci nemocnice nečakane obdarovaní

10.12.2019

Zamestnancom Nemocnice Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, robí radosť krásna, voňavá jedlička, ktorú nemocnici 6.12. 2019 darovali Štátne lesy Slovenskej republiky, Odštepný závod Topoľčianky.

Zamestnanci zlatomoraveckej nemocnice boli v deň sv. Mikuláša obdarovaní nádhernou, súmernou a voňavou jedličkou, ktorá im aj hosťom, či pacientom bude robiť radosť počas tohtoročných Vianočných sviatkov. Vianočný stromček, ktorý pri počúvaní kolied  s radosťou ozdobil kolektív administratívy, je umiestnený v budove riaditeľstva.

Vedenie nemocnice  touto cestou ďakuje darcovi, ktorým sú Štátne lesy SR, Odštepný závod Topoľčianky. Zároveň všetkým jeho zamestnancom praje šťastné a veselé prežitie Vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších a priateľov.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za milé prekvapenie v deň sv. Mikuláša 😊