Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

037/ 6905 111

Pacienti, návštevy, verejnosť

Očkovanie proti COVID-19

 

OD 1. MÁJA 2023 VAKCINAČNÉ MIESTO DOČASNE POZASTAVUJEME.

Ďakujeme za porozumenie. 

 

 


Vakcinačné miesto je v našom zdravotnom zariadení zriadené na 1. poschodí v pavilóne chirurgických disciplín. 

V prípade záujmu o očkovanie proti COVID-19 vo vakcinačnom mieste Nemocnice AGEL Zlaté Moravce nie je potrebné sa objednať.

Centrálny objednávací systém NCZI však naďalej poskytuje možnosť objednávania sa a to prostredníctvom webového sídla NCZI: https://vakcinacia.nczisk.sk. Každá osoba, ktorá sa na očkovanie cez NCZI prihlási, musí vedieť na mieste očkovania predložiť doklad totožnosti, kartu poistenca, prípadne doklad o zaočkovaní konkrétnou dávkou v poradí a to na základe platnej Vyhlášky MZ SR.


Očkujeme aj bez predošlej registrácie a to každý PIATOK vakcínami od Pfizer BioNTech: 
Comirnaty BA.1, Comirnaty Omicron BA.4-5 v čase medzi 14:00 - 15:00 hod. tak dospelých 18+ ako aj deti 12-17 rokov. 


V prípade, ak máte záujem iné okolnosti s personálom vakcinačného miesta v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce  prosím pošlite svoju žiadosť s menom a tel.čislom na vakcinacia@nzm.agel.sk, prípadne vaše dotazy vybavíme na mobilnom tel. č. 0911 653 626 počas prevádzkových hodín očkovania. Aktuálne časy očkovania si overíte na stránke MZ SR tu: https://www.health.gov.sk/?Ockovanie-bez-registracie 

Dostupnosť náhradníka má byť do 30 minút od ohlásenia.

  • Neregistrované osoby očkujeme priebežne.

  • Prosím, vo vlastnom záujme si po očkovaní v dokumentácii skontrolujte správnosť údajov, najmä telefónneho čisla a roku narodenia.

  • V prípade problémov s registráciou, nedoručení SMS/mailu, kontaktujte priamo Infolinku COVID-19: 0800 174 174 (zo zahraničia: +421 222 200 910), denne od 8:00 do 22:00 hod.  

 

Zoznam tlačív potrebných k vakcinácii:

(tlačivá sú k dispozicií na mieste, ale možete si ich stiahnuť, vytlačiť a vyplniť aj doma)