Nemocnica opäť obdarovaná

25.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, bola dnešným dňom opätovne obdarovaná sponzorským darom vo forme textilných ochranných rúšok z domácej dielne šikovnej darkyne.

Pravidlo potvrdené, v núdzi poznáš priateľa. Zlatomoravecká nemocnica bola dnes opätovne obdarovaná, konkrétne 30 kusmi vlastnoručne šitými bavlnenými rúškami. Srdečne touto cestu úprimne ďakujeme šikovnej Evke Minárovej Rajtarovej z Martina nad Žitavou, ktorá sa popri mamičkovských povinnostiach a chode svojej domácnosti, stíha po nociach venovať šitiu rúšok, aby nimi mohla nezištne potešiť iných.

Aj tieto rúška budú slúžiť pacientom, ktorí  pri prechode hlavným vchodom do nemocnice z rôznych dôvodov disponujú vlastnými. Rúška sú dvojvrstvové, obojstranné, prateľné a zo 100% bavlny. Dar za nemocnicu preberala námestníčka pre liečebno-preventívnu starostlivosť MUDr. Nina Horniaková. Vedenie nemocnice však negarantuje certifikovanú kvalitu za darované rúška.

Ďakujeme, pani Evka, že ste si vybrali práve našu nemocnicu a našich pacientov.

Vedenie Zlatomoraveckej nemocnice