Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

037/ 6905 111

O nemocnici

V zlatomoraveckej nemocnici sa mení prevádzkový čas mobilného odberového miesta

25.8.2021

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce od pondelka 16. augusta testuje verejnosť aj antigénovými testami za manipulačný poplatok 5 EUR, avšak od soboty 28. augusta sa mení prevádzkový čas MOM počas víkendov a sviatkov. V zmysle nariadenia ministerstva zdravotníctva je zlatomoravecká nemocnica jednou zo sedem desiatok tých zdravotníckych zariadení, ktoré opätovne ponúkajú pre verejnosť antigénové testy nielen komerčného charakteru.

„Na základe príkazu ministra meníme prevádzkový čas mobilného odberového miesta počas víkendov, v sobotu a v nedeľu bude otvorené od 7.00 hod. do 11.00 hod., vo sviatok bude zatvorené a v pracovné dni zostáva ordinačný čas nezmenený. V pondelok, stredu a v piatok vždy od 8.00 do 16.00 hod, v utorok a štvrtok od 9.00 do 17.00,“ informuje riaditeľka Nemocnice AGEL Zlaté Moravce MUDr. Nina Horniaková. Ideálne pre bezproblémový priebeh testovania je potrebné objednať sa vopred. Manipulačný poplatok 5 EUR zaplatí záujemca priamo na mieste a výsledok dostane testovaný do 15 minút. Testy sú do nemocnice dodávané z odboru krízového riadenia  Okresného úradu  Zlaté Moravce.

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce  samozrejme ponúka aj viaceré druhy PCR testov vrátane výhodných rodinných balíčkov. Za tento komerčný produkt je potrebné zaplatiť a objednať sa na test vopred buď na webe www.agellab.sk, alebo na rezervacie.agel.sk

V nemocnici intenzívne pokračuje aj očkovanie proti koronavírusu. Záujemcovia sa musia vopred prihlásiť cez portál www.korona.gov.sk

Späť