Prvýkrát na firemných hrách AGEL

9.9.2017

Začiatkom septembra sa konali firemné hry AGEL vo Valči. Ide o každoročné stretnutie zdravotníkov z dvoch krajín. Premiérové športové zápolenie si užili aj zamestnanci zlatomoraveckej nemocnice.

Zamestnanci súťažili v najširšie zastúpenej disciplíne – petanque. Ich premiérová účasť bola spestrením hier. Každé nové zariadenie, ktoré sa účastní hier vo Valčianskej doline je vítané a očakávané.

V budúcnosti je pravdepodobné, že nemocnica bude mať širšie zastúpenie. Vo Valči nikto nezostal bez energie. Lahodná strava, hotelové a chatové ubytovanie, slávnostné vyhlásenie víťazov, večerný program s cimbálovkou, to všetko si šesťčlenný kolektív užil bezplatne.