Poďakovanie za sponzorský dar

24.3.2020

Nemocnica v Zlatých Moravciach, člen skupiny AGEL, v mene svojich pacientov vyjadruje touto cestou úprimné poďakovanie za sponzorský dar venovaný nemocnici vo forme textilných ochranných rúšok.

Dnes bola Zlatomoravecká nemocnica, prostredníctvom spoločnosti s krásnym obchodným menom "Plno lásky", obdarovaná 40timi kusmi bavlnených ochranných rúškok zo 100% bavlny, ktoré sú prateľné. Rúška nemocnica následne daruje pacientom, ktorí vlastnými nedisponujú, a ktorí do areálu nemocnice často krát vstupujú iba s vreckovkou alebo šatkou na tvári.

Rúška prišli do nemocnice v pravý čas, práve keď Vláda SR od dnes schválila nariadenie povinného nosenia rúšok všade okrem domácnosti.

Darované rúška vlastnoručne ušila p. Anna Škulová zo Slepčian, ktorej vedenie nemocnice, v mene jej pacientov, i touto cestou vyjadruje veľké  a úprimné ĎAKUJEM. Dar za nemocnicu preberala námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Marta Rebová. Vedenie nemocnice však negarantuje certifikovanú kvalitu za darované rúška.