Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

037/ 6905 111

Pacienti, návštevy, verejnosť

Dostupnosť do nemocnice

Vjazd motorovým vozidlám:

Naše zdravotnícke zariadenie má jeden hlavný vstup - od ulici Bernolákova. Pre osobné motorové vozidlá do 3,5t. a menšie nákladné či zásobovacie vozidlá je dostupný od ulici Bernolákova. Veľkým náladným vozidlám od 7,5t je vstup do areálu sprístupnený od Štúrovej ulici. 


Vstup chodcom a nemotorovým vozidlám: 

Chodci, cyklisti a motocyklisti majú vstup sprístupnený od ulici Bernolákova. Počas ambulantných hodín ambulancie pneumológie a ftizeológie je vstup chodcom umožnená aj od ulice Štefánikova. 


Dostupnosť MHD:

Od 1.4.2024 MsZ Mesta Zlaté Moravce ukončilo činnosť mestskej hromadnej dopravy prepravcom Arriva Nitra. Túto činnosť supluje súkromný prepravca s 8 miestnym osobným vozidlom.
Do nášho zdravotníckeho zariadenia je teda naďalej zabezpečený prevoz po tratiach pôvodných troch liniek, ktorými doposiaľ MHD premávala. Ich trasy sú zvolené tak, aby obslúžili aj centro mesta. Sieť zastávok je pomerne hustá.

Časť liniek prechádza zastávkami v okolí centra - napríklad Mestský úrad (linka č. 104, 102), Námestie Andreja Hlinku (linka 101, 104), či Okresný úrad (linka č. 101).

Linky sú nasledovné:

  • prímestská časť Prílepy - linka č.104
  • prímestská časť Chyzerovce - linka č. 101, 102
  • železničná stanica - linka č. 101, 102

Prevoz súkromným prepravcom spol. Tornádo je možné objednať si na tel. čísle:0911 281 224.


Parkovanie vozidiel:

Parkovanie vozidiel klientov a pacientov nášho zdravotníckeho zariadenia je toho času bezplatné a je vyznačené na mape areálu v bude 7: https://nemocnicazlatemoravce.agel.sk/kontakty/mapa-arealu.html