Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pracoviská

Oddelenie vnútorného lekárstva vrátane JIS

 

Oddelenie vnútorného lekárstva aktuálne pracuje na 21 lôžkach a 6 lôžok intenzívnej starostlivosti v rámci oddelenia multidisciplinárnej intenzívnej starostlivosti (OMIS). Naše oddelenie pozostáva z jednej ošetrovacej jednotky, na ktorej poskytujeme zdravotnú starostlivosť pre pacientov s ochorením vnútorných orgánov, novoprijatých na doporučenie z ambulantnej starostlivosti alebo u pacientov preložených na naše oddelenie z iných oddelení, resp. z iných zdravotných zariadení. Chod oddelenia je zabezpečený tak internými lekármi nemocnice ako aj externými a v prípade potreby lepšej diagnostiky pacienta aj konziliárnymi lekármi.

Zabezpečujeme základnú starostlivosť, vykonávame diagnostické a liečebné úkony vyplývajúce zo zdravotného stavu pacienta často krát v spolupráci s inými oddeleniami nemocnice.

Pacientom na našom oddelení ponúkame dvoj, troj, štvorlôžkové izby so spoločným sociálnym zariadením na poschodí ako aj dve jednolôžkové izby v rámci nadštandardnej starostlivosti. Hospitalizácia na oddelení vnútorného lekárstva si nevyžaduje predošlé objednávanie, pacienti sú vybavovaní bez čakacích lehôt. V prípade ďalšej konzultácie k hospitalizácii alebo liečby sa prosím obráťte priamo na primárku oddelenia tu https://nemocnicazlatemoravce.agel.sk/zamestnanci-nemocnice/interne-oddelenie/mudr-maria-koncalova.html


Návštevné hodiny

pondelok – piatok 14:00 – 16:00
sobota, nedeľa, sviatky 14:00 – 16:00

Mimo návštevných dní sú návštevy povolené so súhlasom primára oddelenia alebo službukonajúceho lekára.
Bližšie informácie o návštevách nájdete tu: https://nemocnicazlatemoravce.agel.sk/verejnost/navstevne-hodiny.html