Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pacienti, návštevy, verejnosť

Testovanie na ochorenie COVID-19

Mobilné odberové miesto COVID-19

Od pondelka 16. 8. 2021 vykonávame Ag testovanie za manipulačný poplatok 5 EUR. Manipulačný poplatok sa uhrádza cez eKasu priamo v MOM. Na testovanie sa prosím objednanie cez web stránku MZ SR korona.gov.sk tu: https://covidforms.nczisk.sk/covid-19-patient-form_ag.php

Prevádzková doba MOM zverejnená tu: /pracoviska/ambulancie/mobilne-odberove-miesto.html

Tel.číslo: 0910753545

Aj naďalej pokračujeme vo výkone komerčných PCR a antigénových testovaní.

Na komerčný antigénový a PCR test je možné objednať sa cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk. Testovanie vykonávame v pracovných dňoch, v pondelok, stredu a v piatok  v čase od 7:00 do 8:00 hodiny.

Na PCR s COVID-PASS-om sa môžete objednať cez webový portál korona.gov.sk. PCR s COVID PASS-om vykonávame v utorok a štvrtok od 7:00 do 9:00 hodiny. 

Na vyšetrenie protilátok je možné sa objednať cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk. Protilátky vyšetrujeme počas pracovných dní: v pondelok, v stredu a v piatok, v ambulancii vnútorného lekárstva, ktorá sa nachádza na 1. poschodí vľavo v pavilóne interných disciplín. 

Žiadanka určená pre ošetrujúcich lekárov žiadajúcich o vyšetrenie svojich pacientov na COVID-19.