Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pacienti, návštevy, verejnosť

Testovanie na ochorenie COVID-19

Mobilné odberové miesto COVID-19

Bezplatné antigénové testovanie sa vykonáva v odberovom mieste v bývalej budove gyn.-pôr. oddelenia. Vstup do MOM je situovaný vpravo od hlavnej vstupnej brány (smerom od kostola). Testujeme v pracovných dňoch v čase od 11:00 do 19:00 hodiny, v sobotu v čase od 8:00 do 16:00 hodiny.

Dňom od19. apríla 2021 je spustená  online registrácia na Ag testovanie. V prípade záujmu sa môžete OBJEDNÁVAŤprostredníctvom https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patient-form.php 

Na PCR test je možné objednať sa cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk a cez webový portál korona.gov.sk. PCR s COVID PASS-om vykonávame v utorok a vo štvrtok od 7:00 do 9:00 hodiny. PCR bez COVID PASS-u každý pracovný deň od 9:00 do 10:30 hodiny.

Na vyšetrenie protilátok je možné sa objednať cez rezervačný portál: rezervacie.agel.sk. Protilátky vyšetujeme v pracovné dni: v pondelok, v stredu a v piatok, v ambulancii vnútorného lekárstva, ktorá sa nachádza na 1. poschodí vľavo v pavilóne interných disciplín. 

Žiadanka určená pre ošetrujúcich lekárov žiadajúcich o vyšetrenie svojich pacientov na COVID-19.