Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pacienti, návštevy, verejnosť

Očkovanie proti COVID-19

Vakcinačné miesto je v našom zdravotnom zariadení zriadené na 1. poschodí v pavilóne chirurgických disciplín. 

V prípade záujmu o očkovanie proti COVID-19 vo vakcinačnom mieste Nemocnice AGEL Zlaté Moravce je potrebné sa objednať prostredníctvom centrálneho objednávacieho systému uverejneného na webovom sídle NCZI: https://vakcinacia.nczisk.skNa očkovanie sa môžu prihlásiť osoby spĺňajúce ustanovenia Vyhlášky MZ SR č. 161/2021 Z.z. z 1. mája 2021, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 96/2021 Z. z., ktorou sa ustanovujú kritériá určovania poradia očkovania osôb proti ochoreniu COVID-19.  Každá osoba, ktorá sa v zmysle vyhlášky na očkovanie prihlási, musí vedieť na mieste očkovania predložiť doklad totožnosti alebo doklad o oprávnenosti očkovania (od lekára). 


Očkujeme iba vakcínou Comirnaty od Pfizer/BioNTech v PONDELOK, ŠTVRTOK a v PIATOK. Čakáreň nám priebežne posiela všetky ročníky. Vyššie ročníky dostanú automaticky prednosť. Od 22.6.2021 očkujeme aj deti 12-16r.


V prípade, ak máte záujem o zapísanie do zoznamu náhradníkov na očkovanie, alebo máte záujem riešiť iné okolnosti s personálom vakcinačného miesta v Nemocnici AGEL Zlaté Moravce  prosím pošlite svoju žiadosť s menom a tel.čislom na vakcinacia@nzm.agel.sk, prípadne vaše dotazy vybavíme na tel. č. 037/ 6905 214.
Dostupnosť náhradníka má byť do 30 minút od ohlásenia.

  • V konkrétny deň očkujeme len na ten deň objednaných pacientov.

  • Očkujeme len pacientov objednaných na očkovanie iba do našej nemocnice.

  • Vo vlastnom záujme si skontrolujte správnosť údajov, najmä telefónneho čisla.

  • V prípade problémov s registráciou, nedoručení SMS/mailu, kontaktujte priamo Infolinku COVID-19: 0800 174 174, denne od 8:00 do 22:00 hod.  


Zoznam tlačív potrebných k vakcinácii:

(tlačivá sú k dispozicií na mieste, ale možete si ich stiahnuť, vytlačiť a vyplniť aj doma)