Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pacienti, návštevy, verejnosť

Očkovanie proti COVID-19

Vakcinačné miesto je v našom zdravotnom zariadení zriadené na 1. poschodí v pavilóne chirurgických disciplín. 

V prípade záujmu o očkovanie proti COVID-19 vo vakcinačnom mieste Nemocnice AGEL Zlaté Moravce je potrebné sa objednať prostredníctvom centrálneho objednávacieho systému uverejneného na webovom sídle NCZI: https://vakcinacia.nczisk.skNa očkovanie sa môžu prihlásiť osoby spĺňajúce ustanovenia Vyhlášky MZ SR č. 96/2021 Z.z. z 5. marca 2021, ktorá určuje kritériá poradia očkovania osôb proti ochoreniu COVID-19. Každá osoba, ktorá sa v zmysle vyhlášky na očkovanie prihlási, musí vedieť na mieste očkovania predložiť doklad totožnosti alebo doklad o oprávnenosti očkovania (od lekára).

 

V prípade, ak máte záujem o zapísanie do zoznamu náhradníkov na očkovanie, prosím pošlite svoju žiadosť na vakcinacia@nzm.agel.sk, alebo volajte na číslo 037/6905214 v čase od 9 do 15hodDo zoznamu náhradníkov sa môžu prihlásiť osoby spĺňajúce niektoré z kritérií Vyhlášky MZ SR č. 96/2021 Z.z. uvedené pod písmenom c) bod 1. - 4b. t.j. musí vedieť na mieste očkovania predložiť doklad totožnosti alebo doklad o oprávnenosti očkovania (od lekára).

  • V konkrétny deň očkujeme len na ten deň objednaných pacientov.

  • Očkujeme len pacientov objednaných na očkovanie iba do našej nemocnice.

  • Vo vlastnom záujme si skontrolujte správnosť údajov, najmä telefónneho čisla.

  • V prípade problémov s registráciou, nedoručení SMS/mailu, kontaktujte priamo Infolinku COVID-19: 0800 174 174, denne od 8:00 do 22:00 hod.  


Zoznam tlačív potrebných k vakcinácii:

(tlačivá sú k dispozicií na mieste, ale možete si ich stiahnuť, vytlačiť a vyplniť aj doma)